Vand Daiwa MatchWinner 12ft Medium Feeder

Anunturi vanzare / cumparare/ schimb legate de pescuit.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
ancaandrei
Mesaje: 90
Membru din: Mar Aug 22, 2017 10:24 pm

Vand Daiwa MatchWinner 12ft Medium Feeder

Mesajde ancaandrei » Mar Oct 20, 2020 10:15 pm

Vand doua Daiwa MatchWinner 12ft Medium Feeder (MWL12Q)

Designed in conjunction with Will Raison.

Lansetele sunt cumparate din Anglia, fiind niste lansete care nu se gasesc pe piata din Romania. Lansetele vin cu varful originala 1,5 oz si un varf mai puternic(2oz) pe care l-am cumparat separat. In cazul in care se doresc mai multe varfuri putm discuta, detin si varfuri de 1oz.
Poate fi folosita la pescuitul pestilor mici, reda cu fidelitate prezentarile pestilor chiar si in sezonul rece atunci cand acestia sunt apatici, dar si la method atunci cand urmarim crapi de talie mica spre medie.

Pretul este de 450lei/lanseta, in cazul in care se cumpara ambele pretul este de 800lei.

Prefer predarea personala in Brasov, Ploiesti si la nevoie in Bucuresti. Trimit si in tara in cazul in care se cumpara ambele la pachet.

Caracterstici:

-Blank: Whisker Carbon combinat cu HM58M;

-Inele din otel inoxidabil exceptional de rezistente; compatibile cu fir textil.

- Mufare V-joint (in drill curbura lansetei este continua pe toata lungimea)

- Usoara.

- Actiune parabolica, rapida.

-Poate fi folosita la pescuitul pestilor mici, dar si la method atunci cand urmarim crapi de talie mica spre medie.

Mandrina ajustabila pe jumatate din lungimea cotorului. (Dupa cum se poate vedea in poze)

-Constructie din 2 bucati ;

-Varfuri: 1,5 si 2 oz fibra de sticla, diametru de 3.5mm la baza, sunt compatibile varfurile de la Drennan.

- Lungime de transport: 156 cm;

Poze: https://photos.app.goo.gl/eseK8dRFPnDwB1E49

Mai multe detalii la 0729078886
Fishing isn't just something I do it's part of who I am!
APS Feeder Club

Avatar utilizator
ancaandrei
Mesaje: 90
Membru din: Mar Aug 22, 2017 10:24 pm

Re: Vand Daiwa MatchWinner 12ft Medium Feeder

Mesajde ancaandrei » Mie Oct 28, 2020 10:08 am

Vandut! Se poate inchide! Multumesc!
Fishing isn't just something I do it's part of who I am!
APS Feeder Club


Înapoi la “Anunturi Scule si Echipament de Pescuit”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori