Scoala de pescuit pentru Copii !

Dezbaterea subiectelor abordate in emisiunile Video. Sugestii si Propuneri pentru emisiuni viitoare.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Scoala de pescuit pentru Copii !

Mesajde catalin232 » Sâm Dec 27, 2014 2:38 pm

Ca tot nu e timp de pescuit, am reusit in sfarsit sa montez imaginile surprinse asta vara la Scoala de Pescuit pentru Copii din parcul Carol !

https://www.youtube.com/watch?v=osNun1LKWqw

Zambetul copiilor face toti banii ;)

Pescuitul bate Tableta ... sigurul regret a fost ca, parintii ( altii decat cei prezenti) nu s-au obosit sa isi aduca, copii la un asa eveniment, total gratuit si unde li s-au oferit toate conditiile ! Speram ca anul viitor sa fie mai "activi"

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Scoala de pescuit pentru Copii !

Mesajde sorinhc » Dum Ian 18, 2015 10:42 pm

... sigurul regret a fost ca, parintii ( altii decat cei prezenti) nu s-au obosit sa isi aduca, copii la un asa eveniment, total gratuit si unde li s-au oferit toate conditiile ! Speram ca anul viitor sa fie mai "activi"
Pacat dar asta este un adevar in ziua de astazi. "Cine nu are bunici sa cumpere unul" zicea o vorba ! Sansa ramane in bunici si persoane mai in varsta ! Parerea mea :lol:
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Scoala de pescuit pentru Copii !

Mesajde catalin232 » Dum Ian 18, 2015 11:12 pm

... sigurul regret a fost ca, parintii ( altii decat cei prezenti) nu s-au obosit sa isi aduca, copii la un asa eveniment, total gratuit si unde li s-au oferit toate conditiile ! Speram ca anul viitor sa fie mai "activi"
Pacat dar asta este un adevar in ziua de astazi. "Cine nu are bunici sa cumpere unul" zicea o vorba ! Sansa ramane in bunici si persoane mai in varsta ! Parerea mea :lol:

Din pacate multi dintre ei ori nu au legatura cu pescuitul ori nu vad sa lege un carlig sa bage momeala sau chestii ce necesita o oarecare migala ... Parintii ar trebui sa se miste si nu in ultimul rand ( sau mai bine zis in primul) Primariile locale / de sector ... care au dat ca niste nesimtiti toate apele publice din parcuri fara a se gandi macar la copii ce vor sa aiba activitati in directa legatura cu aceasta ( pescuit , navomodelism ) .....


Înapoi la “Emisiuni DDF”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori