Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Aici ne prezentam cu nume, prenume si locatie.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 523
Membru din: Joi Mar 27, 2014 1:46 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde admin » Vin Ian 08, 2016 7:10 pm

Saluta-l si pe Claudiu din partea mea! Toate cele bune!!!

Il salut eu :).

Bun venit pe forum!

CiprianFloroiu
Mesaje: 51
Membru din: Joi Ian 07, 2016 8:45 pm

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde CiprianFloroiu » Sâm Ian 09, 2016 6:16 pm

Salut toti utilizatorii si administratorii acestui forum.
Numele meu este Floroiu Ciprian,sunt din Brasov,fost pescar de crap cu ceva concursuri la activ ;)
In 2011 m-am lasat definitiv de pecuit la crap,am facut o pauza pana anul trecut in toamna,cand am inceput sa ies din nou pe apa si am inceput sa ma simt tot mai atras de pescuitul de finete(aici mare contributie o au si filmarile lui Catalin)!
Am inceput din nou nebunia cu achizitie scule si accesorii......si acum am totul pregatit(fara testare inca :( ) pentru atunci cand vremea imi va permite sa ies la pescuit!

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde krpone » Sâm Ian 09, 2016 9:46 pm

Salut toti utilizatorii si administratorii acestui forum.
Numele meu este Floroiu Ciprian,sunt din Brasov,fost pescar de crap cu ceva concursuri la activ ;)
In 2011 m-am lasat definitiv de pecuit la crap,am facut o pauza pana anul trecut in toamna,cand am inceput sa ies din nou pe apa si am inceput sa ma simt tot mai atras de pescuitul de finete(aici mare contributie o au si filmarile lui Catalin)!
Am inceput din nou nebunia cu achizitie scule si accesorii......si acum am totul pregatit(fara testare inca :( ) pentru atunci cand vremea imi va permite sa ies la pescuit!
Salut si bine ai venit !!! In aceeasi situatie a fost si eu si pot sa spun ca am invatat o groaza de lucruri de pe forum. Asa ca rasfoieste tot ce poti in sezonul rece si stai cat mai mult pe balta sa exersezi ce inveti !!!
Carp Sorin

Florin Munteanu
Mesaje: 4
Membru din: Mar Oct 27, 2015 3:49 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde Florin Munteanu » Mar Ian 12, 2016 10:15 am

Mi-am facut curaj sa scriu si eu ceva, asa ca va salut!
Florin Munteanu este numele meu, Bucuresti, Dristor ca sa fiu mai exact. Indragostit de pescuit de mic, am desoperit pescuitul la feeder pe youtube iarna trecuta la Catalin Constantinescu si Lucian Fiat.
Dupa o luna mi-am luat primult bat(o porcarie de pe sportsdirect) pentru ca dorinta era mare dar informatiile nu erau suficiente, si dupa prima partida unde nu a prins nimic(desi cand ma uitam la filmarile lui Catalini mi se parea banal ce face :)) )am inceput sa ma documentez serios atat despre echipamente cat si despre tehnici si tactici.
Dependeta s-a instalat asa ca anul trecut am iesit pe balti cat am putut de des, ultima partida pe 15.11.2015 la Salcii.

Va salut pe toti, va doresc rabdare pana trece frigul si pana se misca varful!

@ Catalin si restul echipei, iti doresc succes la concursuri sezonul urmator dar si cu proiectul dependetdefeeder. Faci o treaba foarte buna!

Mi-a parut bine! Poate ne vedem si pe balti nu doar virtual!

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde catalin232 » Mar Ian 12, 2016 12:35 pm

Bun venit si multe multumiri pentru aprecieri. Vom continua eforturile de popularizare a stilului si seria emisiunilor informative si in 2016 .

Cat despre faptul ca nu ai prins peste in primele partide si inca nu esti unde ti-ai dori ... nu renunta. Asa este pescuitul , chiar si cei mai buni se intorc de la o partida fara sa fi vazut o trasatura. Este motivul pentru care ne intoarcem pe malul apei , factorul de "necunoscut" , niciodata nu stii ce, cum, cat si unde vei avea o partida de exceptie ;)

Florin Munteanu01
Mesaje: 4
Membru din: Mar Ian 12, 2016 11:11 am

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde Florin Munteanu01 » Mar Ian 12, 2016 12:38 pm

Adevar graiesti! Multumesc de primire!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Băcăuanu
Mesaje: 4
Membru din: Mie Ian 27, 2016 5:50 pm

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde Băcăuanu » Mie Ian 27, 2016 6:11 pm

Salut!
Mă intitulez Budau Constantin Adrian și sunt din Bacău.
Pescuiesc de cand eram in "scutec", la plută in special. Acum tatonez pescuitul la feeder și sper să aveţi răbdare cu mine, dăcă mai pun câte o întrebare în legătură cu acest stil.
Mulţumesc!

CISMAS
Mesaje: 630
Membru din: Dum Dec 21, 2014 7:54 am

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde CISMAS » Mie Ian 27, 2016 9:46 pm

Bine ai venit printre noi, nu e nici o problema sa pui intrebari, de asta exista acsst forum
un sfat, stai si frunzareste cu rabdare forumul, vei gasi sigur raspuns la cele mai multe dintre intrebarile pe care te gandesti sa le pui

adrian72
Mesaje: 3
Membru din: Lun Feb 01, 2016 6:20 pm

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde adrian72 » Lun Feb 01, 2016 6:46 pm

Salut! numele meu este Nae Adrian si sunt din Oltenita!

CAI99
Mesaje: 246
Membru din: Dum Noi 09, 2014 10:42 am
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde CAI99 » Lun Feb 01, 2016 7:40 pm

SAL !!! Bine ai venit Adrian. RESPECT !!!!


Înapoi la “Sa facem cunostinta!”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori