Varf Tdr compatibil cu harrier

Sfaturi, recomandari, sugestii despre lansete, mulinete accesorii si monturi.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Varf Tdr compatibil cu harrier

Mesajde Besliu aka Copilu » Dum Noi 19, 2017 7:38 pm

Caut varf tdr de 1 oz..... l-am cautat dupa codul de produs si varful harrier are acelasi cod. Intrebarea mea e ..... sunt la fel e vb de acelasi varf ?
cine detine tdr si harrier poate ma ajutati cu informati.....
Multumesc !
Cu respect , Marian !

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Varf Tdr compatibil cu harrier

Mesajde catalin232 » Dum Noi 19, 2017 8:13 pm

Nu este acelas varf pe ambele lansete , varfuri pentru Harrier nu se gasesc separat. Totusi , varfurile sunt compatibile intre modele , astea fiind varfurile din carbon Daiwa ce au cod produs CQ urmat de o cifra ( care indica puterea in Oz ) , exemplu CQ1 = varf carbon 1 oz.

Tu cauta varfurile astea cu CQ ( sunt exact cele pe care le are in dotare TDR-ul ) , daca nu gasesti , se pot ajusta varfurile de la Drennan Acolyte . Astea sunt cu 0.1mm mai groase la baza decat CQ-urile. Cu un smirghel granulatie 600 il ajustezi fara probema sa se potriveasca.

Avatar utilizator
sirbu mihai
Mesaje: 456
Membru din: Joi Apr 17, 2014 9:39 pm
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: Varf Tdr compatibil cu harrier

Mesajde sirbu mihai » Dum Noi 19, 2017 8:17 pm

Marinica, daca are acelasi cod este tot un drac :lol: .Mai mult ca sigur se potriveste, este acelasi varf.
De ex. Matchwinner-ul are varfuri inscriptionate cu CQ (diametru 2.35mm) si se potrivesc la Tournament chiar daca nu au acelasi cod. Diametrul e la fel si la Tournament, Spectron, TDR, etc. Vorbesc de seriile aparute dupa 2013.
CS APS

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: Varf Tdr compatibil cu harrier

Mesajde Besliu aka Copilu » Mie Noi 22, 2017 11:14 am

dau comanda in Anglia cine mai vrea ceva de acolo pot sa-i dau site de unde cumpar .
Cu respect , Marian !


Înapoi la “Echipament si accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori