Partida Boteni 1

Aici laudam sau deplangem rezultatul de la finele unei partide.

Moderator: sorinhc

sebastiandoru
Mesaje: 131
Membru din: Sâm Oct 28, 2017 9:45 pm

Partida Boteni 1

Mesajde sebastiandoru » Lun Feb 24, 2020 12:25 am

Astazi am facut o partida la caras pe Boteni 1. Am pescuit pe locul 83 (ciudata tare numerotarea pe balta Imagine). Am pescuit in 45 m. Acolo am gasit apa mai adanca (cel putin dupa priceperea mea). Nada folosita a fost o combinatie cu 1/3 special G gold si 2/3 benzar special concurs. La carlig am folosit viermusi. Am reusit sa prind 4.7 kg caras frumos, 2 somni pitici si 2 ciortani la 100 grame bucata Imagine. Pe la 3 m-am apucat de strans. Trasaturile au fost anemice. Chiar daca am folosit textil pe tambur si inaintas fluorocarbon au fost momente in care nu am stiut ca am peste agatat decat atunci cand am recuperat montura. Multa lume pe balta. Printre ei si cativa galagiosi...

Fire zbuciumate va doresc!Imagine

Sent from my SM-G960F using Tapatalk


Avatar utilizator
Mugurel Georgescu
Mesaje: 177
Membru din: Joi Ian 29, 2015 1:27 pm
Localitate: București

Re: Partida Boteni 1

Mesajde Mugurel Georgescu » Lun Feb 24, 2020 7:54 am

Felicitări!

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk


Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Partida Boteni 1

Mesajde sorinhc » Lun Feb 24, 2020 4:31 pm

Frumos! Aglomerat pt o zi de luni :shock: .
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

sebastiandoru
Mesaje: 131
Membru din: Sâm Oct 28, 2017 9:45 pm

Re: Partida Boteni 1

Mesajde sebastiandoru » Lun Feb 24, 2020 4:33 pm

Partida a fost duminica. Am postat duminica noapte.....si cred ca era trecut de ora 00:00

Sent from my SM-G960F using Tapatalk



Înapoi la “Partida mea de pescuit”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori