Exclusiv la Feeder Shop. Momeli si aditivi Drennan

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Exclusiv la Feeder Shop. Momeli si aditivi Drennan

Mesajde catalin232 » Joi Mai 07, 2015 7:44 am

Drennan a lansat recent pe piata o noua gama de momeli si aditivi pentru pescuit la preturi super atractive si de o calitate exceptionala.O mare parte dintre acestea le puteti gasi pe http://www.FeederShop.ro.
Arome disponibile :
Krab & Krill , Ananas, Scopex, Tutty Frutty, Scoica

Bandit Dumbells - sunt in esenta momeli similare cu Bandum-urile dar sunt disponibile in marimi de 8 si 10mm. Excelente in situatiile unde se doreste o selectare a taliei pestilor prin folosirea unei momeli mai mari.
Imagine

F1 Dumbells - sunt varianta de 6mm a Bandit Dumbells
Imagine

Drennan Method Boilies, sunt boilies-uri de 8 si 10mm ideale pentru pescuitul la Method feeder. Se gauresc usor sau se pot monta simplu intr-o tepusa pentru momeala ( Bait Bayonet, Bait Sting etc)
Imagine

Yum Yum Soft Hook Pellets - pelete moi de carlig
Imagine

Yum Yum Bait Boosters - aditivi lichizi ce pot fi folositi in apa cu, care se umecteaza peletele/prepara nada sau direct pe momeala de carlig
Imagine

Avatar utilizator
RazvanFeeder
Mesaje: 898
Membru din: Vin Noi 07, 2014 1:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: Exclusiv la Feeder Shop. Momeli si aditivi Drennan

Mesajde RazvanFeeder » Mar Iun 16, 2015 4:12 pm

O intrebare: Bandit Dumbells - cele din prima poza sunt semi-flotante (semibouyant cum le spun ei) ca cele de la Sonubaits?
APS Feeder Club

CISMAS
Mesaje: 630
Membru din: Dum Dec 21, 2014 7:54 am

Re: Exclusiv la Feeder Shop. Momeli si aditivi Drennan

Mesajde CISMAS » Mar Iun 16, 2015 4:34 pm

in concurs, Bait Booster-ul se poate folosi numai in apa, sau si direct pe momeala ?


Înapoi la “Magazinul FeederShop.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator