Noul Blog Feedershop.ro

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Noul Blog Feedershop.ro

Mesajde catalin232 » Joi Feb 11, 2016 9:37 am

Am mutat blogul pe o noua platforma mai usor de utilizat si pentru a sarbatori , ne-am pus mintea si cu un articol nou nout.

" Totul despre pescuit la paine"

http://feedershop.ro/Blog/pescuit-la-paine-cu-feederul/

Asteptam reactii in comentariile de pe blog :D

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Noul Blog Feedershop.ro

Mesajde sorinhc » Joi Feb 11, 2016 11:43 am

Salutare !

Felicitari !! Super subiectul cu pescuitul la paine. Ma apuc de citit mai tarziu. Mama si ce ma "manca" sa deschid un topic despre asta :D

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

gabitza
Mesaje: 30
Membru din: Joi Apr 03, 2014 7:33 am

Re: Noul Blog Feedershop.ro

Mesajde gabitza » Joi Feb 11, 2016 11:57 am

Inca n-am avut curajul s-o incerc, am intentionat sa folosesc liquidised bread la babusca.
N-am riscat, stiind ca are timp de desfacere destul de scurt! Iar unde pescuisc pe balastiera, apa are adancimi de pana la 6 m.
Se poate folosi in asemenea conditii? si cum?

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Noul Blog Feedershop.ro

Mesajde sorinhc » Joi Feb 11, 2016 1:27 pm

Am reusit sa citesc cu interes articolul !!! Un mare BRAVO !

Complet, simplu si la obiect !

Si nu in uiltimul rand apreciez orice info si promovez cum pot de des acest gen de produse cu un cost scazut !

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Noul Blog Feedershop.ro

Mesajde catalin232 » Joi Feb 11, 2016 1:47 pm

Inca n-am avut curajul s-o incerc, am intentionat sa folosesc liquidised bread la babusca.
N-am riscat, stiind ca are timp de desfacere destul de scurt! Iar unde pescuisc pe balastiera, apa are adancimi de pana la 6 m.
Se poate folosi in asemenea conditii? si cum?
Da , se poate utiliza si pe apa adanca folosind un cosulet Open End . Timpul de desfacere difera in functie de gradul de umectare al painii lichefiate ( pot umecta mai mult ) . Aici insa trebuie fii foarte atent si metodic .. exista o linie foarte subtire intre a da o mecanica pe care o doresti si obtinerea unui produs extrem de colant, complet nefolositor.

ghidanac
Mesaje: 33
Membru din: Mie Feb 10, 2016 12:37 pm

Re: Noul Blog Feedershop.ro

Mesajde ghidanac » Lun Feb 15, 2016 1:37 pm

super idee dar deocamdata e doar teorie ... sunt si minusuri ca necesita preparare acasa, ceea ce necesita timp si asta ne lipseste cel mai mult ... o sa ramana doar un film si cam atat (parerea mea)

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Noul Blog Feedershop.ro

Mesajde sorinhc » Mar Feb 16, 2016 9:19 am

super idee dar deocamdata e doar teorie ... sunt si minusuri ca necesita preparare acasa, ceea ce necesita timp si asta ne lipseste cel mai mult ... o sa ramana doar un film si cam atat (parerea mea)
Nu e doar teorie. In lume e foarte folosita in special pt costul bun, ca si mancarea de pisisca! La noi de daca nu scrie pe punga "...." si nu se lauda pescarul pe apa aratand la toata lumea ce nada scumpa foloseste intra in categoria spusa de tine si anume teorie. Pescuieste cu ea si ai sa vezi ce si cum .... restul e Can-Can.

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Magazinul FeederShop.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori