Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde catalin232 » Mie Iul 27, 2016 6:40 pm

Dupa lupte seculare, teste, incercari, esecuri si succese , suntem siguri ca punem la dispozitia pescarilor niste produse cu totul speciale Utopia Baits Mini Pop-Ups .
Acestea nu numai ca arata si functioneaza etrem de bine, dar prin mix-ul folosit la crearea lor am reusit sa aduce un supliment de atractie , o valoare nutritiva ridicata, momelile fiind identificate de pesti ca sursa de hrana.
Unele dintre cele mai importante caracteristici :
- Flotabilitate stabila chiar si dupa utilizari repetate
- Cea mai intensa aroma utilizata la tipul acesta de arome. Chiar si dupa utilizari repetate aceasta ramane la fel de puternica
- 5 arome : Krill & Shrimp, Pineapple, White Chocholate, Tutty-Frutty, Squid&Octopus
- 5 Culori ce si-au demonstrat eficienta, vizibile, vibrante , nu isi pierd din intensitate dupa utilizari repetate : Visiniu, Galben Fluo, Alb Mat, Portocaliu Fluo, Negru
- 3 gusturi diferite :Sarat ( Krill&Shrimp) , Dulce ( Pineapple, White CHocholate si Tutty-Frutty), Picant ( Squid&Octopus)
- 2 tipuri de mix cu baza diferita : Faina de Creveti ( Krill& Shrimp si Squid&Octopus) si Faina de Pui (Pineapple, White CHocholate si Tutty-Frutty)
- Textura excelenta, se pot pune in bait sting , lasou, banda de pelete
http://www.FeederShop.ro
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde sorinhc » Joi Iul 28, 2016 9:49 am

Salutare !

Super! Abia astept sa le incerc ! Am facut comanda sa vedem ce primesc :twisted: :twisted: :twisted:

Am sa le incerc si daca nu merg ... :evil: .... Oricum nu ne cunoastem "face to face" si oricand pot sa va iau prin invaluire cand va prind :lol: :lol: Glumesc evident !

Ce marime sunt ? 8 mm, 6 mm ?

Fire intinse !

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde catalin232 » Joi Iul 28, 2016 1:31 pm

6mm si daca ne iei prin invaluire, sa ne anunti inainte :D

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde sorinhc » Lun Aug 01, 2016 3:19 pm

Hai ca au ajuns !! Sper sa le dau la apa cat mai curand.

Imagine


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde sorinhc » Lun Aug 08, 2016 3:46 pm

Am sa le incerc si daca nu merg ... :evil: .... Oricum nu ne cunoastem "face to face" si oricand pot sa va iau prin invaluire cand va prind :lol: :lol:
Ce ai mai scapat ! viewtopic.php?f=23&t=14608 PT MOMENT :twisted: :twisted: :twisted:
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde catalin232 » Mar Aug 09, 2016 12:38 am

Am sa le incerc si daca nu merg ... :evil: .... Oricum nu ne cunoastem "face to face" si oricand pot sa va iau prin invaluire cand va prind :lol: :lol:
Ce ai mai scapat ! viewtopic.php?f=23&t=14608 PT MOMENT :twisted: :twisted: :twisted:
Cu ce sa scap mai om bun ? Nu as pune in vanzare absolut nimic de care eu sa nu fiu 110% multumit si pe care nu le-as folosi in mod real ( nu doar de ochii lumii ) ... asa ca... nu prea am de ce sa scap :) merg la sigur, stiu ce fac ;)

claudiue
Mesaje: 271
Membru din: Joi Aug 21, 2014 2:15 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde claudiue » Lun Oct 10, 2016 2:03 pm

Primul meu peste la utopia (de ananas).
Bafta mie!

Sent using Tapatalk
Ruie Melu !!!

claudiue
Mesaje: 271
Membru din: Joi Aug 21, 2014 2:15 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde claudiue » Lun Oct 10, 2016 2:03 pm

Imagine

Sent using Tapatalk
Ruie Melu !!!

claudiue
Mesaje: 271
Membru din: Joi Aug 21, 2014 2:15 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde claudiue » Lun Oct 10, 2016 2:05 pm

Și al doilea...la squid Imagine

Imagine

Sent using Tapatalk
Ruie Melu !!!

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Utopia Baits Mini Pop-Ups acum disponibile

Mesajde sorinhc » Lun Oct 10, 2016 4:39 pm

Felicitari ! La squid :shock: eu am consumat foarte putine :lol:

Unde ai fost ?
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Magazinul FeederShop.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori