Balta Creata 3

Info despre balti , tarife, locuri de pescuit, rezultate. Harti si alte informatii relevante.

Moderator: sorinhc

bettlejus
Mesaje: 13
Membru din: Vin Mai 19, 2017 2:29 pm

Balta Creata 3

Mesajde bettlejus » Vin Aug 04, 2017 1:48 pm

Salutare,

Am fost pe aceasta balta de 3 ori pana acum, prima oara am zis ca o golesc pana la finalul zilei, la 10 minute aveam ciortan 2/3 Kg.

urmatoarele 2 dati, ciuciu:) la mine cel putin.

A mai fost cineva aici si are niste sfaturi, momeli tehnici etc?

De fiecare data am pescuit pe primele standuri 4->6.

Multumesc,

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Balta Creata 3

Mesajde sorinhc » Vin Aug 04, 2017 3:10 pm

Ma tenta sa merg dar am auzit ca in weekend cand pot eu sa merg in mod uzual ar fi foarte aglomerata. Ceva de genul Solcolu.... Am informatii corecte ?
;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

bettlejus
Mesaje: 13
Membru din: Vin Mai 19, 2017 2:29 pm

Re: Balta Creata 3

Mesajde bettlejus » Lun Aug 07, 2017 8:07 am

Nici nu se compara cu Solacolu, nu e asa aglomerat, am fost sambata asta si erau 8 pescari, toti pe locurile cu umbra:)

A fost o zi buna cu destule prezentari pe toate balta, din pacate mai greu la feeder, deoarece secretule sa dai in malul opus, dar a intrat ciortan si la mine si la un coleg feederist de langa.

E o balta frumoasa, umbra face toti banii si faptul ca apa e linsitita, rar se intampla sa fie talaz la suprafata.

Multumesc,

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Balta Creata 3

Mesajde sorinhc » Mie Sep 27, 2017 11:04 am

Sa mai pescuit pe Creata 3? Cum a mers pestetele? Cum merge acum ca sa mai racit?
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Unde am pescuit”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori