Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde krpone » Mie Aug 16, 2017 9:30 am

Din pacate nu pot participa in wk 2-3 septembrie din cauza unui eveniment in familie - o taiere de mot la nepotul meu.
Carp Sorin

CAI99
Mesaje: 246
Membru din: Dum Noi 09, 2014 10:42 am
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde CAI99 » Joi Aug 17, 2017 9:40 am

Sal !!! Nu pot ajunge nici eu la finala, am parte de niste sefi asa buni :roll: Fire întinse baieti !!!

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde mrvily » Joi Aug 17, 2017 5:47 pm

Am ramas doar 8 asta este daca se prindeau crapi mergeau primi 10 calificati, asa la sabioara nu prea se inghesuie lumea.....

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde Besliu aka Copilu » Joi Aug 17, 2017 8:12 pm

baga-l pe Bebe in calcul el vine ...
Cu respect , Marian !

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde mrvily » Vin Aug 18, 2017 7:26 am

baga-l pe Bebe in calcul el vine ...
Din pacate Catalin a zis ca nu participa la finala decat cei care au participat la cele doua manse de calificari asa ca vom merge la Moldoveni doar 8 insi

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde Besliu aka Copilu » Vin Aug 18, 2017 1:52 pm

bai oameni buni voi nu sunteti sanatosi ???? chiar suntem cei mai prosti din curtea scolii?? am inteles ca mergem doar 10 insi dar sa mergem doar 8 insi mi se pare o tampenie .....
Cu respect , Marian !

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde Besliu aka Copilu » Lun Aug 21, 2017 6:13 pm

se tine finala pana la urma ? cati suntem din Sud ? dati informatii cei care se ocupa cu treaba asta !
Cu respect , Marian !

Ionescu Marian
Mesaje: 112
Membru din: Dum Noi 16, 2014 11:21 am

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde Ionescu Marian » Lun Aug 21, 2017 10:57 pm

Marian, eu nu ma ocup decat cu pescuitul, alti se ocupa cu "organizarea", dar sigur finala regiunilor se va tine indiferent de cati vom participa.Nu te intrista, nu merita , spun asta pentru ca eu particip la aceasta competitie doar pentru a fi alaturi de prietenii din Est,fara sa ma gandesc la faima,marketing,peste tinta, etc.....Compania prietenilor Moldoveni este de neegalat !!!!!!!!!!

In ce priveste management-ul zonei de Sud ma depaseste si cu siguranta in viitor nu ma va mai interesa deloc !!!!

Sa ne vedem cu bine !

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Cupa regiunii de Sud etapa 2 - Sarulesti

Mesajde catalin232 » Lun Aug 28, 2017 11:21 am

se tine finala pana la urma ? cati suntem din Sud ? dati informatii cei care se ocupa cu treaba asta !
Se tine ma si faptul pentru care au aparut atat de tarziu certitudini cu privire la asta trebuie atribuit "prietenilor" pescari din Vest care considera ca nu este atat de importanta participarea la eveniment , mai ales ca au ceva drum pana acolo ... cand am fost pe " zona lor" a fost bine , acum se gasesc tot felul de scuze si drept urmare , nu va veni nimeni din VEST la finala. Le multumim pentru sprijinul enorm acordat promovarii pescuitului la feeder in Romania. Ii doare`n basca , interesul propriu primeaza in realitate , ca asa de ochii lumii , sunt altruisti pana la cer si inapoi .... deh, nu are rost sa pun degetul pe obraz ca oricum nu se simte nimeni ....

Si da , la fel si de la noi ... asta e nivelul la care suntem cu pescuitul pe zona de Sud , cel de competitie adica... cei mai tari din curtea scolii si cei mai adevarati , dar cand e vorba de participare , suntem toti prinsi cu goblenuri si numarat fire de par cu manusa de box.... nu ai pentru cine sa te agiti si vom actiona in consecinta.


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori