CUPA GREEN BAITS 2018

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

Lucian SV
Mesaje: 25
Membru din: Lun Apr 28, 2014 10:27 am

Re: CUPA GREEN BAITS 2018

Mesajde Lucian SV » Lun Mai 14, 2018 7:47 am

Si o apreciere deosebita lui Ciobesica ce a facut clasamentul doar pe o pagina , .... :)
Clasamentul l-am făcut eu de la SV (mersi Mihai Boacă pentru efortul de a poza cântarul) și îți dai seama că oricum băgam doi suceveni pe podium :lol: :lol: :lol:

luciano
Mesaje: 41
Membru din: Joi Ian 07, 2016 7:55 pm

Re: CUPA GREEN BAITS 2018

Mesajde luciano » Lun Mai 14, 2018 10:16 am

Apropo.....mulțumim "hydrei" Lucian Sv pt suportul tehnic.....prompt că întotdeauna!

Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 523
Membru din: Joi Mar 27, 2014 1:46 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA GREEN BAITS 2018

Mesajde admin » Lun Mai 14, 2018 6:07 pm

Multumim organizatorilor si arbitrilor pentru intreaga prestatie!(Sotia a apreciat cupa ca fiind una dintre cele mai frumoase pe care le am in colectie!)
Multumim si celor de acasa care ne-au furnizat informatiile referitoare la rezultate cu o excelenta promptitudine!

Feilicitari Bilan, si Iliuta, cinste tuturor participantilor! Pe un Sarulesti greu de recunoscut pentru cei care mergem mai des , ati pescuit foarte bine! Catalin, multumesc pentru apreciere, mi-as dori sa reusim impreuna cu colegii nostri de club sa pictam podiumul ala in portocaliu. Nu m-as fi suparat sa ii am alaturi si pe alti sudisti. Si fiindca tot vorbim de Sud, multumesc CAI pentru poze, Marian B pentru reparatia de la lanseta de nadire!

p.s. Orose, sa ma beep in standul tau :))). Daca tot nu ai facut baie sa scoti craca aia, sau ce mama ei era, puteai macar sa il bati pe Iliuta sa ma muti pe 2 :))).
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Lucian SV
Mesaje: 25
Membru din: Lun Apr 28, 2014 10:27 am

Re: CUPA GREEN BAITS 2018

Mesajde Lucian SV » Lun Mai 14, 2018 7:19 pm

Am și eu o întrebare, chiar nu a făcut nimeni poze la final? Nici din concurs nu am văzut! Sau dacă sunt postate pe undeva dați-mi și mie link-ul. :roll:


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori