Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

gica
Mesaje: 6
Membru din: Mie Mar 22, 2017 10:14 am

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde gica » Dum Mar 18, 2018 9:46 am

Daca ramine data anuntata eu nu mai pot participa ,la data acea sunt arbritru la prima etapa a campionatului national al L.R.S

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde Besliu aka Copilu » Dum Mar 18, 2018 11:15 am

Pana acum nu se putea amana concursul si acum se poate. Mi se pare lipsa de respect si pe acest motiv nu voi mai participa niciodata la concursurile organizate de Clubul APS. Numai bine !
Cu respect , Marian !

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde catalin232 » Dum Mar 18, 2018 11:38 am

Pana acum nu se putea amana concursul si acum se poate. Mi se pare lipsa de respect si pe acest motiv nu voi mai participa niciodata la concursurile organizate de Clubul APS. Numai bine !
Mariane , una este sa stabilesti o data pe care sa o modifici pentru ca nu poate participa persoana X sau Y si alta este sa amani un concurs pentru ca pur si simplu nu poti intra sa pescuiesti ( dupa cum observi in poze ) . Esti total irational . Decizia iti apartine in totalitate !

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde catalin232 » Dum Mar 18, 2018 11:46 am

Daca ramine data anuntata eu nu mai pot participa ,la data acea sunt arbritru la prima etapa a campionatului national al L.R.S
Vorbeste te rog cu Vasile sa iti inapoieze taxa, parca tu ai platit la el. Dupa, sa imi dai si mie te rog un semn. Multumesc !

Filip Catalin
Mesaje: 117
Membru din: Dum Ian 04, 2015 2:33 pm
Localitate: Pitesti

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde Filip Catalin » Dum Mar 18, 2018 1:42 pm

Este o decizie asteptata si foarte normala. Momentan nu pot confirma prezenta la data stabilita.

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde mrvily » Dum Mar 18, 2018 2:21 pm

Din Pacate eu nu mai pot restitui bani inapoi nimanui deoarece am predat bani incasati la club.

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde catalin232 » Dum Mar 18, 2018 2:38 pm

Din Pacate eu nu mai pot restitui bani inapoi nimanui deoarece am predat bani incasati la club.
Am vorbit deja cu George si va restitui banii tuturor celor care au platiti si nu pot sau nu mai doresc sa participe la cel din luna Mai . Stiam ca tu ai incasat banii pentru Gicu dar nu stiam ca i-ai si predat . Totul se va rezolva.

Eu am sters post-urile, orice comentariu care nu isi are sensul va fi sters si de acum incolo. Cine este interesat sa participe sau are intrebari pertinente despre desfasurare , date etc , este binevenit sa intrebe. Cine doreste sa se inscrie pentru luna Mai , o poate face , cine doreste sa se retraga , la fel , il rug sa posteze public.

alexandruv

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde alexandruv » Dum Mar 18, 2018 2:46 pm

Rog un moderator sa imi sterga contul de le acest forum.
Punct

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk


Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 113
Membru din: Mar Iul 12, 2016 1:05 pm

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde george tomescu » Dum Mar 18, 2018 3:21 pm

cei care au platit in cont si nu mai pot participa sa-mi spuna aici sau privat si vor primi banii in contul din care au platit

cine a platit cu numerar imi restituie originalul chitantei si primeste banii inapoi

multumesc tuturor celor care pot sa inteleaga motivele acestei amanari!
Club Sportiv APS

AlinTeodor
Mesaje: 181
Membru din: Dum Noi 23, 2014 6:41 pm

Re: Etapa 1 Cupa Regiunii de SUD - Camineasca 2018

Mesajde AlinTeodor » Dum Mar 18, 2018 3:42 pm

Pista nu arata prea bine.
De fapt, ma gandesc mai mult la campare si transport decat la concurs.
Concursul ar trebui sa se poata tine indiferent de nivelul apei.
Dar nu suntem la Corbu, Solacolu sau Madunice. Pana nu avem drumuri de contur asfaltate/pietruite, toalete, lumina electrica si, eventual, casute de campare nu putem emite mari pretentii.
Imi aduc aminte cu groaza de Sarulesti anul trecut, cu masini impinse in namolul de pe drumul de contur. Sandu Cismas a fost unul dintre eroi.
Cred ca amanarea este o decizie buna.
Modificam si in calendar.


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori