Salutare dependenti de feeder !

Aici ne prezentam cu nume, prenume si locatie.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
xplayz
Mesaje: 16
Membru din: Lun Oct 22, 2018 3:05 pm
Localitate: Galati

Salutare dependenti de feeder !

Mesajde xplayz » Lun Noi 05, 2018 10:46 am

Salut dragi prieteni pescari, numele meu este Teo, sunt din Galati, am 37 de ani si m-am nascut dependent de pescuit :) pescar de stationar si apoi de crap, am renuntat la tot pentru placerea pescuitului la spinning pe care il practic cu placere de 7 ani .Am o slabiciune pentru prietenul meu "Aspius aspius " si incerc sa nu ratez nici o ocazie sa ma intalnesc cu el chiar daca uneori este mai scump la ochi si sfideaza orice regula de viclenie si siretenie .
Desi nu sunt strain de pescuitul la feeder ca si tehnica,recunosc ca nu l-am practicat pana acum,ma pot considera un novice in acest sens,dar totul s-a schimbat acum aproximativ 4-5 luni cand am descoperit pagina de youtube dependentdefeeder si am inceput sa studiez mai in detaliu tehnica si sa urmaresc toate videoclipurile postate de Catalin, asa ca usor usor am fost captivat si prins total in mrejele acestui stil pe care abia astept sa il practic (asta dupa ce voi reusi sa imi procur echipamentul necesar).
Acestea fiind spuse ma bucur sa va cunosc si sa mai impartasim din experiente, dorinte si ganduri !
Fire intinse la toti va doresc atat cat mai tine vremea cu noi !

**
Tin sa ii multumesc lui Catalin pe aceasta cale pentru toate filmarile facute, pentru toate explicatiile si informatiile pe care ni le ofera cu orice ocazie!
"The quieter you become the more you are able to hear."

Avatar utilizator
sony_exodus
Mesaje: 82
Membru din: Joi Ian 04, 2018 3:55 pm
Localitate: Timisoara

Re: Salutare dependenti de feeder !

Mesajde sony_exodus » Lun Noi 05, 2018 1:03 pm

Bine ai venit printre noi, fir intins!
nihil est verum, omnia licere...

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Salutare dependenti de feeder !

Mesajde sorinhc » Lun Noi 05, 2018 1:42 pm

Bine ai venit !
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Salutare dependenti de feeder !

Mesajde catalin232 » Mar Noi 06, 2018 9:34 am

Bun venit pe forum si succes in noul stil de pescuit. Este de tras la inceput , dar satisfactia va fi garantata odata ce prinzi stilul :D

Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 523
Membru din: Joi Mar 27, 2014 1:46 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Salutare dependenti de feeder !

Mesajde admin » Mie Noi 21, 2018 12:55 pm

Salut si bine ai venit! O poveste pe care multi nu o cunosc este aceea a intalnirii mele acum multi ani, cu Catalin. Nu am sa o detaliez aici, dar ca sa vezi ce legatura are cu tine(sau cu mesajul tau), am sa mentionez ca totul se intampla la o partida...de avat. :)

"regimus neque Aspis Aspius " :)

Avatar utilizator
xplayz
Mesaje: 16
Membru din: Lun Oct 22, 2018 3:05 pm
Localitate: Galati

Re: Salutare dependenti de feeder !

Mesajde xplayz » Lun Noi 26, 2018 11:28 am

Salut si bine ai venit! O poveste pe care multi nu o cunosc este aceea a intalnirii mele acum multi ani, cu Catalin. Nu am sa o detaliez aici, dar ca sa vezi ce legatura are cu tine(sau cu mesajul tau), am sa mentionez ca totul se intampla la o partida...de avat. :)

"regimus neque Aspis Aspius " :)
Multumesc pentru urari Claudiu !
M-ai facut sa zambesc de dimineata,uite asa se nasc cele mai frumoase si trainice prietenii,si daca martori la acea intalnire sunt si cativa "aspius aspius" .. ce poate fi mai frumos de atat ! :)
"The quieter you become the more you are able to hear."


Înapoi la “Sa facem cunostinta!”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori