Salutare

Aici ne prezentam cu nume, prenume si locatie.

Moderator: sorinhc

Salo
Mesaje: 2
Membru din: Mie Feb 13, 2019 9:14 am

Salutare

Mesajde Salo » Lun Mar 11, 2019 7:51 am

Salut, ma numesc Marius, sunt din Constanta, 35 de ani. Am aterizat aici din greseala, dar se pare ca am aterizat unde trebuie. Fiind de la malul marii, am pasiunea pescuitului marin, la balta mai putin. De fapt, ieri am iesit prima data pe balta si pot zice ca m-a prins stilul feeder. S-a lasat cu o captura de ~6 kg, caras si platica. Un stil de pescuit frumos, antrenant. Dupa cateva saptamani de citit pe forum si de urmarit clipurile de pe canalul youtube, am avut satisfactia unei partide frumoase. Cu ocazia asta tin sa ii multumesc si lui Catalin pentru explicatiile oferite pe forum dar si in clipurile youtube. Urmatorul pas ar fi un pescuit la feeder la chefal :D
Salut cu respect toti membrii forumului!

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Salutare

Mesajde sorinhc » Lun Mar 11, 2019 9:21 am

Bine ai venit!
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
Briceag Alin
Mesaje: 178
Membru din: Dum Mai 03, 2015 10:30 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Salutare

Mesajde Briceag Alin » Mar Mar 12, 2019 8:34 am

Salut si bine ai venit !
www.feedershop.ro

Committed To Total Quality

Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 523
Membru din: Joi Mar 27, 2014 1:46 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Salutare

Mesajde admin » Lun Apr 08, 2019 2:05 pm

Stie Catalin si cu feederul dupa chefal, cu paine lichefiata in cosulet, si altele... Numai sa il prinzi cu timp sa iti povesteasca..

Fir intins!

Salo
Mesaje: 2
Membru din: Mie Feb 13, 2019 9:14 am

Re: Salutare

Mesajde Salo » Mar Apr 23, 2019 7:54 am

Pai ma tot uit la italieni cum prind chefal si la method si la cosulet si alte monturi. Chiar am gasit si reteta pentru nada. Numai sa se incalzeasca marea si sa inceapa sa cutreiere coasta, dar la cat de rece e apa, cred ca realist, prin iunie incepe sa manance, deci e timp sa il prind si pe Catalin la o explicatie :D


Înapoi la “Sa facem cunostinta!”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori