Pescuit pe timp de zi la Cernavoda Apa Calda

Dezbaterea subiectelor abordate in emisiunile Video. Sugestii si Propuneri pentru emisiuni viitoare.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Pescuit pe timp de zi la Cernavoda Apa Calda

Mesajde catalin232 » Mar Feb 14, 2017 8:44 pm


Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit pe timp de zi la Cernavoda Apa Calda

Mesajde sorinhc » Mie Feb 15, 2017 10:12 am

Salutare Dependenti !

Incepe anul bine ! Sa speram ca o tineti tot asa si la sfarsit de an o sa fie sute :o de clipuri !

O abordare eficienta dar sincer eu nu rezistam tentatiei sa dau mai departe. Felicitari pt puterea de a insista la cativa metrii de mal :lol: . Ca nada ai amestecat cele doua nade Evolution si Addiction din ce ai spus in clip. Procentul a fost 50%-50% ? Daca le combinai 75% Addiction - 25% Evolution crezi ca puteai selecta mai bine talia pestilor ?
Ca tot discutam de cele doua nade care o sa apara in curand intreb in ce stadiu mai sunt ? Vrem noutati :D .

Pot sa remarc disparitia galetii de var :lol: si aparitia pitzigoilor !! :lol: :lol: :lol: Hai ca e de bine !

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Pescuit pe timp de zi la Cernavoda Apa Calda

Mesajde catalin232 » Mie Feb 15, 2017 11:31 am

Da , am amestecat in proportie de 50 / 50 naele . Tentatia de a pescui mai departe de mal renuntai usor la ea deoarece pe mijloc in afara de primele ore ale diminetii cand mai gasesti ceva reministcente de peste , nu prea ai ce prinde... daca te uiti cu atentie la clip , nenea ala din dreapta mea de sus de pe mal , a strans si a plecat.

Ce gresit eu pe filmare a fost ca nu m-am uitat la ceas inainte sa vorbesc, in sensul ca la 12:30 am scos ultimul peste , in jur de 13:00 am tras incheierea. Desi am pescuit foarte putin dupa ce m-am instalat ( m-am dus si eu ca tot omul sa prind loc pe la 5:30 , dar era pustiu ca nu se prindea peste de vreo 3 zile :D ) practic m-am asezat pe pescuit de pe la ora 8 .... asadar , cu aproximatie 5 ore de pescuit ( luand in calcul si ce am apucat dimineata devreme ) ....

Paulletta
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Ian 07, 2017 2:43 pm

Re: Pescuit pe timp de zi la Cernavoda Apa Calda

Mesajde Paulletta » Mie Feb 15, 2017 11:37 am

Felicitari!
O iesire reusita.


Înapoi la “Emisiuni DDF”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori