O noua partida pe Dunare Octombrie 2017

Dezbaterea subiectelor abordate in emisiunile Video. Sugestii si Propuneri pentru emisiuni viitoare.

Moderator: sorinhc

CISMAS
Mesaje: 630
Membru din: Dum Dec 21, 2014 7:54 am

Re: O noua partida pe Dunare Octombrie 2017

Mesajde CISMAS » Lun Oct 09, 2017 8:00 pm

am gasit in cutiuta ei o montura, e asa cum spui, cu impletitura la in singur capat
dar am mai gasit una, varsata fara cutiuta, exact la fel, cu aceleasi componente, aceiasi lucratura, cu impletitura la ambele capete, nu stiu de unde o am, e posibil sa fie tot de la tine la vreun workshop pe la Cochirleni
zilele urmatoare vreau sa incerc montura la Gostinu, asociata cu un inaintas WFT Gliss de 4kg, vreo 15m cam cat fir sta in apa, sper sa reduc greutatea cosuletului

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: O noua partida pe Dunare Octombrie 2017

Mesajde catalin232 » Lun Oct 23, 2017 10:06 am

am gasit in cutiuta ei o montura, e asa cum spui, cu impletitura la in singur capat
dar am mai gasit una, varsata fara cutiuta, exact la fel, cu aceleasi componente, aceiasi lucratura, cu impletitura la ambele capete, nu stiu de unde o am, e posibil sa fie tot de la tine la vreun workshop pe la Cochirleni
zilele urmatoare vreau sa incerc montura la Gostinu, asociata cu un inaintas WFT Gliss de 4kg, vreo 15m cam cat fir sta in apa, sper sa reduc greutatea cosuletului
Claudiu mi-a amintit ca am mai prezentat-o acum cativa ani ( 4-5 sau cati au trecut) la workshop-urile de la Clocitoare la care ati fost prezent si dumneavoastra .. este posibil ca de atunci sa va fi ramas " monstra" ca eu nu am luat acasa nimic atunci ... nici monturi , nici carlige legate :D


Înapoi la “Emisiuni DDF”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator