Pe balti cu retinere - Camineasca

Dezbaterea subiectelor abordate in emisiunile Video. Sugestii si Propuneri pentru emisiuni viitoare.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde catalin232 » Sâm Mar 23, 2019 9:09 pm

Nu stiu ce sa spun sa nu fie spoiler , dar ... vorbesc mult .. imi spuneti voi daca si bine :)

https://www.youtube.com/watch?v=fOzpGzNu_So&t=3771s

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde sorinhc » Sâm Mar 23, 2019 9:27 pm

E bineeee!


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Solzescu
Mesaje: 189
Membru din: Mar Feb 21, 2017 9:02 pm

Re: Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde Solzescu » Dum Mar 24, 2019 8:52 am

Bine? Bine rau!!!

Avatar utilizator
Tiby Baschet
Mesaje: 586
Membru din: Dum Oct 19, 2014 10:35 am
Localitate: Giurgiu
Contact:

Re: Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde Tiby Baschet » Mar Mar 26, 2019 7:55 am

Respect!

dragos_dc
Mesaje: 102
Membru din: Lun Feb 19, 2018 10:54 am
Localitate: Bucuresti

Re: Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde dragos_dc » Mar Mar 26, 2019 8:29 am

https://www.youtube.com/watch?v=EnYZmuKhSvY&feature=share

Am avut doi pe balta duminica (toate A-urile ocupate)... Catalin si Decu - stand A19. Recital! Vreti sa-mi omorati neuronii! Medicamenteeee...
"In orice directie mergi, mergi intr-o directie." Confuzius

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde sorinhc » Vin Mar 29, 2019 12:01 pm

"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

adrianvl
Mesaje: 28
Membru din: Dum Ian 25, 2015 8:45 am

Re: Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde adrianvl » Sâm Apr 13, 2019 12:56 pm

Excelente emisiunile,adevarata scoala, lectia de localizare e de nota 20...ar fi interesant sa continui, cand ai timp, emisiuni pe aceeasi balta, cu aceleasi explicatii, corespunzatoare perioadei din an in care are loc partida...avem toti de invatat...

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde catalin232 » Dum Apr 14, 2019 12:06 pm

Excelente emisiunile,adevarata scoala, lectia de localizare e de nota 20...ar fi interesant sa continui, cand ai timp, emisiuni pe aceeasi balta, cu aceleasi explicatii, corespunzatoare perioadei din an in care are loc partida...avem toti de invatat...
Mai sunt doua pe aceeasi balta , facute acum 2-3 ani cred... la fel am explicat de ce ma aflu acolo si cum am pescuit. Si eu vreau sa revin pe balta pentru ca are multe alte locuri de abordat , este o balta super complexa si imi place maxim ca te pune la munca ;)

adrianvl
Mesaje: 28
Membru din: Dum Ian 25, 2015 8:45 am

Re: Pe balti cu retinere - Camineasca

Mesajde adrianvl » Lun Apr 15, 2019 10:10 am

daa, stiu cele două emisiuni, le-am urmarit si am fost atent in special la partea cu localizarea...Imi place maxim si stilul in care le prezinti, cu un umor care mie imi place ;) ,astfel că nu devin plictisitor de didactice, dimpotrivă...si nu sunt cu cine stie ce caracter comercial, contrar unor comentarii, comenatarii pe care nu are sens sa le iei inseamna, sunt doar frustrari...A propo de comentarii, data viitoare, cand vezi ca pestele nu intra de la prima ora, sa blochezi portile, sa nu mai plece pescarii, ca iar ies vorbe ca ai prins numai după ce ai ramas singur :twisted:


Înapoi la “Emisiuni DDF”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori