Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Aici ne prezentam cu nume, prenume si locatie.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde catalin232 » Dum Mar 26, 2017 6:40 pm

Salut! Florin, Bucuresti, 47 de primaveri :roll: si prieten cu Dunarea!
Salut si bine ai venit.

PS: Prieten suficient de bun incat sa ne pui si nou niste pile cu ea? :D sa nu mai fie atat de zgarcita? :)

Avatar utilizator
pivo
Mesaje: 250
Membru din: Mar Mar 21, 2017 11:09 pm

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde pivo » Mie Apr 12, 2017 11:33 pm

Salut si bine v-am gasit dragi colegi. Sunt Catalin Plugaru din Timisoara, 43 ani, inginer.
Bun venit Cataline, vedem ce surprize ne mai pregatesti anul asta pe la concursuri :D
Din pacate (pentru mine) sau din fericire (pentru voi) :lol: :lol: :lol: , anul acesta trebuie sa cam spun "pas" la concursuri. Am sa merg la cateva dar nu pot veni la asa zisele "nationale". Asta este... probabil o sa ne vedem la Trabucco (la Benzar Mix am vazut ca nu esti inscris) si, de ce nu, la vre-un concurs pe Sarulesti daca organizati ceva. Oricum sunt interesat de un concurs si acolo in zona la voi dar sa fie FIPS-CIPS. Oricum, tinem legatura.
Cele mai bune locuri de pescuit le alege intotdeauna pestele!

Doru L.
Mesaje: 2
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:01 am

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde Doru L. » Vin Apr 21, 2017 8:30 am

Va salut cu respect , sunt Doru L. 59 ani din Oradea,inginer, pescar amator. Bine v-am gasit!

ramadri
Mesaje: 228
Membru din: Vin Apr 29, 2016 6:33 pm

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde ramadri » Vin Apr 21, 2017 9:56 am

Bine te-am găsit. Salutari din București. Amator la feedereala sau la pescuit in general? Le rezolvam noi, oricum or fi :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Doru L.
Mesaje: 2
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:01 am

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde Doru L. » Vin Apr 21, 2017 2:41 pm

Cam de cinci ani mai mult feeder, dar si match si mai rar bologneza , pe Cris.

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde catalin232 » Sâm Apr 22, 2017 8:30 am

Bun venit pe forum . Greu cu feeder-ul , cand te prinde, nu te lasa :D . Si eu ma chinui de vreo 4 ani sa fac o partida la Match :) . Poate anul asta o sa reusiesc !

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde sorinhc » Lun Apr 24, 2017 8:56 am

Si eu ma chinui de vreo 4 ani sa fac o partida la Match :) . Poate anul asta o sa reusiesc !
:lol: si eu zic de mult :lol: .
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

octavian
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 23, 2017 10:33 pm

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde octavian » Lun Apr 24, 2017 4:52 pm

Salut,
Octavian Urdea din Giurgiu.

Bun venit pe forum . Greu cu feeder-ul , cand te prinde, nu te lasa :D . Si eu ma chinui de vreo 4 ani sa fac o partida la Match :) . Poate anul asta o sa reusiesc !
Eu m-am chinuit cinci ani, dar in primavara asta am facut trei partide, toate la pluta :)

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde catalin232 » Lun Apr 24, 2017 6:28 pm

Salut,
Octavian Urdea din Giurgiu.

Bun venit pe forum . Greu cu feeder-ul , cand te prinde, nu te lasa :D . Si eu ma chinui de vreo 4 ani sa fac o partida la Match :) . Poate anul asta o sa reusiesc !
Eu m-am chinuit cinci ani, dar in primavara asta am facut trei partide, toate la pluta :)
Pai tu ai fost mereu mai special :D . Mie mi-au iesit alea la feeder, da alea la pluta tot nu le am :D

ramadri
Mesaje: 228
Membru din: Vin Apr 29, 2016 6:33 pm

Re: Bine v-am gasit ! Eu sunt ...

Mesajde ramadri » Lun Apr 24, 2017 6:48 pm

De când visez sa am și eu una la match (chiar daca bățul meu nu are lungimea potrivita), in timp ce celălalt e pe method. Salut Octavian.


Eu acuma am realizat ca eu nu m-am prezentat.

Tiberiu Diaconescu din București, ma joc cu feederul de 3 ani (aproape 4). Feederul e pasiunea neînțeleasa care a apărut asa din mine acum 4 ani. De atunci ma îngrijesc sa o hrănesc cat pot

Sent from my SM-G935F using Tapatalk



Înapoi la “Sa facem cunostinta!”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori