salutare tuturor

Aici ne prezentam cu nume, prenume si locatie.

Moderator: sorinhc

metaxa
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iul 03, 2019 10:13 pm
Localitate: brasov

salutare tuturor

Mesajde metaxa » Vin Aug 09, 2019 4:46 pm

feeder-ist de 1 an ,in plina foame de invatare si specializare ! mai sunt colegi din zona brasov?

Sorin
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mai 23, 2018 10:14 pm
Localitate: Brasov

Re: salutare tuturor

Mesajde Sorin » Sâm Aug 10, 2019 8:45 am

Salut, eu sunt din Brasov ...dar daca esti in plina foame eu nu ma bag....de la mine nu ai ce invata. :lol: :lol: :lol: . Pescuiesc de vreo cateva luni , match si feeder si am mers doar pe Valea Morii, Budila si Sugag in Sfantu. Tu pe unde iti faci stagiu de practica, la teorie avem o gramada de informatii! :lol: :lol: :lol: Cand ai chef de o partida da un semn pe PM.
Numai bine,

Avatar utilizator
ancaandrei
Mesaje: 90
Membru din: Mar Aug 22, 2017 10:24 pm

Re: salutare tuturor

Mesajde ancaandrei » Lun Aug 12, 2019 11:33 pm

Neața,

M-am mutat eu recent în Brașov, nu prea cunosc bălțile din zona. Ar fi fain să ieșim, voi îmi arătați bălțile eu vă arat practic.

Pe balta Valea Morii am pescuit ultima dată, îl consider un loc ideal pentru un începător și îl recomand cu mare drag.

Numărul meu este 0729078886, ma găsiți pe Whatsapp.

Dacă există un grup de Whatsapp al pescarilor din Brașov și mă puteți adăuga în el aș aprecia. Am văzut că pe grupul de Facebook nu există prea multă activitate.

Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

Fishing isn't just something I do it's part of who I am!
APS Feeder Club

Sorin
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mai 23, 2018 10:14 pm
Localitate: Brasov

Re: salutare tuturor

Mesajde Sorin » Mar Aug 13, 2019 7:05 pm

Sal, ma bag eu saptamana viitoare la o partida, dar nu la Valea Morii...este o balta suprapopulata , prind caras fara nada pe method, il ia din "zbor" . La fel si cu match-ul ...ori clean ori caras la primul splash. :) Daca vrei mergem la Sugas Lake sau Doripesco...sa fie mai palpitant! Te bazai pe whatsapp !
Numai bine,

Avatar utilizator
ancaandrei
Mesaje: 90
Membru din: Mar Aug 22, 2017 10:24 pm

Re: salutare tuturor

Mesajde ancaandrei » Mie Aug 14, 2019 12:28 pm

Bine, aștept un mesaj.

Ceva locuri pe apă curgătoare cunoașteți?

Pe mine mă interesează mai mult bălțile cu plătică, roșioară, babușcă, caraș mic. Unde se pretează pescuitul la cosuleț.

Nu zic nu nici la o partidă la method.

Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

Fishing isn't just something I do it's part of who I am!
APS Feeder Club


Înapoi la “Sa facem cunostinta!”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori