Shimano si Ryobi Alibaba (CHINA)

Sfaturi, recomandari, sugestii despre lansete, mulinete accesorii si monturi.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
stanescu
Mesaje: 40
Membru din: Mar Mar 31, 2015 9:59 pm

Re: Shimano si Ryobi Alibaba (CHINA)

Mesajde stanescu » Mie Ian 16, 2019 6:05 pm

Ryobi zauber

Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk


nicolaevicentiu
Mesaje: 14
Membru din: Joi Dec 13, 2018 8:44 am

Re: Shimano si Ryobi Alibaba (CHINA)

Mesajde nicolaevicentiu » Vin Ian 18, 2019 6:17 pm

Am vazut mai multe anunturi pe OLX acolo un ryobi zauber este 350 ron nou , de acolo am inceput sa caut pe siturile din china si am gasit aceleasi cutii si aceleasi manere la un pret de 250 ron in banii nostri . Cred ca sunt fake .

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Shimano si Ryobi Alibaba (CHINA)

Mesajde sorinhc » Vin Ian 18, 2019 8:08 pm

250 plus taxe ..... si eu am crezut asta la un moment dat dar am intrebat pe cineva care a desfacut mai multe decat mine si raspunsul a fost ca sunt la fel. Poate exista si fake-uri cine stie, nu am info mai multe.




Sent from my iPhone using Tapatalk
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Shimano si Ryobi Alibaba (CHINA)

Mesajde catalin232 » Dum Ian 20, 2019 5:33 pm

Am vazut mai multe anunturi pe OLX acolo un ryobi zauber este 350 ron nou , de acolo am inceput sa caut pe siturile din china si am gasit aceleasi cutii si aceleasi manere la un pret de 250 ron in banii nostri . Cred ca sunt fake .
Vezi daca au tambur sau nu , un Ryobi Zauber fara tambur de rezerva la banii aia se vinde, 350 lei pe undeva pe aici. Erau Zauber-uri la Energo ce sareau de 500 lei , dar alea erau versiunea " Match" , veneau cu 3 tamburi metalici shallow ( de capacitate mica ) . Adica pui 350 lei mulineta si 100 lei una bucata tambur ( total 200 lei ) iti rezulta pretul de 550 lei ...

nicolaevicentiu
Mesaje: 14
Membru din: Joi Dec 13, 2018 8:44 am

Re: Shimano si Ryobi Alibaba (CHINA)

Mesajde nicolaevicentiu » Dum Ian 20, 2019 7:56 pm

Tipul cu red arc s-a sucit asa ca am comandat un preston inertia de 420 . Multumesc inca odata pentru recomandare.
Pana una alta fire intinse,
Poate ne vedem la targ.


Înapoi la “Echipament si accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator