Fluo.

Recomandari, sfaturi, trucuri si teste.

Moderator: sorinhc

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: Fluo.

Mesajde ticairlandezu » Lun Mar 09, 2015 3:52 pm

da vad ca i-ai pus gand rau la novacu ala, nu te-ncurci.

Pierde vremea degeaba ;) ...si nu intelege nimic din pescuit :D

Tica , e rodeo in toata regula cand iei o matahala de pe suprafata ;) . Lasa dracu , mai pescuim si pentru suflet ;) Sau esti gelos ca nu aveti chinezi prin baltile alea limpezi cristal ? :D

Stiu ;) am avut si eu o matahala aproape 10 kg pe Doripesco la rube. ;) :shock: :shock: :shock: :lol:

p.s. nu mai vreau :lol: ...mai ales ca nu a punctat :P

alexander
Mesaje: 8
Membru din: Lun Apr 06, 2015 10:25 pm

Re: Fluo.

Mesajde alexander » Joi Apr 23, 2015 9:28 pm

Mai ai de invatat dl Tica si tu! :lol:

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: Fluo.

Mesajde ticairlandezu » Mar Apr 28, 2015 5:39 pm

Mai ai de invatat dl Tica si tu! :lol:

Baiete tine minte ce-ti spun eu ;) ...odata ce te-ai apucat de pescuit, esti "student" al pescuitului pana mori ;) ...altfel te pierzi in multimea "vida" ;) :roll:

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Fluo.

Mesajde sorinhc » Mar Apr 28, 2015 7:36 pm

Baiete tine minte ce-ti spun eu ;)
Asa vorbeste un antrenor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Usor, usor incepi sa dai din casa ! Te ascultam !
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: Fluo.

Mesajde ticairlandezu » Joi Apr 30, 2015 12:52 pm

Din pacate Sorine, subiectul Fluo nu ma pasioneaza ;) ...eu nu am descoperit inca toate "secretele" la nada normala!!!!ca sa zic asa ;) ...sa pot trece la "alt nivel" :lol:
Absolut toti marii pescari, cu care am mai discutat personal dea lungul timpului, m-au satuit s-o : Keep it simple!!!! ;)
Asa ca eu asta incerc ;) si culmea ca-mi si reuseste cateodata :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Fluo.

Mesajde sorinhc » Joi Apr 30, 2015 2:26 pm

Absolut toti marii pescari, cu care am mai discutat personal dea lungul timpului, m-au satuit s-o : Keep it simple!!!! ;)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Nade si momeli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator