Bait-Tech

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Bait-Tech

Mesajde catalin232 » Vin Apr 07, 2017 7:32 pm

Eu mai am peleti sonnu de.. vara asta fac 4 ani... si nu am consumat 10% :))... Aștept întâlnirea de 10 ani

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Trebuia sa pui in toamna cateva in ghiveci ... poate ieseau altele proaspete acum in Mai :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Bait-Tech

Mesajde catalin232 » Vin Apr 07, 2017 7:37 pm

Raman la UTOPIA. Nu mai cumpar si d'astea sorry ! Si asa mai am de "n" feluri de alte branduri puse in 3 cutii compartimentate ! Gata !
Multumesc pentru increderea in produs , dar sa stii ca macar alea de 10mm Wafters isi au sensul lor. Poate nu pe baltile unde mergi tu , ca nu sunt atat de "infestate" de caras , dar in vara , cand nu te lasa sa pescuiesti pe momeli mici nenea caraselul , o sa trebuiasca sa ai un refugiu . Wafters-urile se echilibreaza excelent cu un G-Carp Method de NR.8. Carligul ramane pe substrat si Wafters-ul suspendat in masa apei, testat de mine in magazin.

In fine , ai inteles ideea ... e o chestie de ordin de marime si o varianta de selectie ce am vrut eu sa subliniez. Si cum proprietatile "mecanice" sunt cele care trebuiesc , nu e de lepadat :D .

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Bait-Tech

Mesajde sorinhc » Sâm Apr 08, 2017 1:14 pm

Stiu ideea Cataline numai ca am cateva arome/sortimente de la Dynamite pe care le folosec in astfel de situatii. Pana "scap" de ele nu mai iau altceva. Sincer alea din poza de 10 mm mi-au facut cu ochiul . Mai la vara ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Bait-Tech

Mesajde catalin232 » Dum Apr 09, 2017 9:15 pm

Stiu ideea Cataline numai ca am cateva arome/sortimente de la Dynamite pe care le folosec in astfel de situatii. Pana "scap" de ele nu mai iau altceva. Sincer alea din poza de 10 mm mi-au facut cu ochiul Imagine. Mai la vara ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Stai ca a iesit haos azi :) S-a castigat primu` concurs cu ele pe la fratii moldoveni ( ai nostri , nu ai` de peste Prut ) =))) . Dar nu stiu daca ele au fost atat de eficiente sau urarile scrise de mine in colet :)

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Bait-Tech

Mesajde sorinhc » Lun Apr 10, 2017 8:51 am

Dar nu stiu daca ele au fost atat de eficiente sau urarile scrise de mine in colet :)
Acatistele :lol: :lol: :lol: :lol:
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Bait-Tech

Mesajde catalin232 » Lun Apr 10, 2017 9:35 am

Dar nu stiu daca ele au fost atat de eficiente sau urarile scrise de mine in colet :)
Acatistele :lol: :lol: :lol: :lol:
Nici nu iti imaginezi ce acatiste i-am dat :D .... Au fost 4 borcane personalizate cu urari de bine : " Bafta " , " Succes " , " Noroc" si " Soarta" . Omu a zis ca cel mai bine a prins la " Succes " ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Bait-Tech

Mesajde sorinhc » Lun Apr 10, 2017 10:00 am

Daca bagai si succesuri era si mai bine :lol: .
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Magazinul FeederShop.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori