Guru

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Guru

Mesajde sorinhc » Joi Mar 09, 2017 1:59 pm

Salutare!

Pe cand acele site de plastic galben (in poza de mai jos) pt produsele de la Guru in gama produselor www.feedershop.ro ?

* Guru Bait Box 1.87 litri
si
* Guru Bait Box 0.57 litri

Sunt superfaine cutiile de la Guru iar cu acele "site" pt pelete sunt si mai ok :D .
;)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Guru

Mesajde catalin232 » Joi Mar 09, 2017 9:01 pm

Sorine .. cu Guru , nefiind o relatie directa , aducem cand o vrea a`l de sus .... mai avem noi produse comandate special de la ei de anul trecut de nu le-am vazut nici in ziua de azi . Din pacate asa se fac "afacerile " cu oamenii carora nu le pasa de pescuit , nu vreau sa intru in detalii .. Am vazut, am notat, cand or sa intre , dam de stire .

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Guru

Mesajde sorinhc » Vin Mar 10, 2017 9:56 am

Nu e bai Cataline. Poate o sa ma agat de ele prin magazine daca le vad pe undeva. Nu e agitatie ;) .
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Guru

Mesajde sorinhc » Vin Feb 02, 2018 9:37 am

Am luat de pe Feedershop sitele pt ambele variante de cutii atat cea mica cat si cea mare. Sunt superutile chestiilea asta pt umectarea peletilor. Foarte fain e ca apa ramasa de la umectare o folosesc la nada si are si un plus de aroma de la pelete. Recomand !
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Magazinul FeederShop.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori