momeli Utopia

Moderator: sorinhc

adrianvl
Mesaje: 28
Membru din: Dum Ian 25, 2015 8:45 am

Re: momeli Utopia

Mesajde adrianvl » Sâm Apr 13, 2019 12:51 pm

Catalin, tot respectul pentru munca pe care o depui si respectul pentru cumparatorii produselor...nada e excelenta,se vede ca o faci personal astfel ca stii exact ce, cat si cum pui in ea...imi imaginez daca ai avea mai mult timp ce produse ai mai crea, ca idei si pricepere...e evident ca nu duci lipsa...ceva micropelete nu te-ai gandit sa faci?

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: momeli Utopia

Mesajde catalin232 » Dum Apr 14, 2019 1:04 pm

Catalin, tot respectul pentru munca pe care o depui si respectul pentru cumparatorii produselor...nada e excelenta,se vede ca o faci personal astfel ca stii exact ce, cat si cum pui in ea...imi imaginez daca ai avea mai mult timp ce produse ai mai crea, ca idei si pricepere...e evident ca nu duci lipsa...ceva micropelete nu te-ai gandit sa faci?
In viitor vor fi si micropelete in gama. Cand anume nu iti pot spune , dar sigur nu anul asta , nu am timpul necesar sa le pot face pe toate , trebuie mai intai organizate cele existente si apoi de vazut daca mai pot presta si altceva . Vointa si dedicare din partea mea exista, timpul insa nu imi este prieten .. Toate isi vor gasi o rezolvare pana la urma , asta in mod cert.

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: momeli Utopia

Mesajde catalin232 » Dum Apr 14, 2019 1:04 pm

Eu abia le astept, sper sa mai prind ceva nada pana apar pe raft. Cum recomanzi prinderea? Carlig, banda elastica sau bait sting?
In orice mod vrei tu , textura permite orice ;)

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: momeli Utopia

Mesajde sorinhc » Mie Apr 17, 2019 1:19 pm

"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Sorin
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mai 23, 2018 10:14 pm
Localitate: Brasov

Re: momeli Utopia

Mesajde Sorin » Mie Apr 17, 2019 1:50 pm

Am pus si eu in cos, dar nu stiu de ce eram sigur ca dispare Meat&Wheat din stoc . :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: momeli Utopia

Mesajde catalin232 » Mie Apr 17, 2019 4:56 pm

Au intrat noile Wafter in stoc ... cat tine :) restocarea abia saptamana viitoare dupa ce revin de la concurs . Sa fiti iubiti !

https://www.feedershop.ro/catalogsearch ... ts+wafters

adrianvl
Mesaje: 28
Membru din: Dum Ian 25, 2015 8:45 am

Re: momeli Utopia

Mesajde adrianvl » Joi Apr 18, 2019 8:16 am

frate, repede s-au miscat unii :x ieri după amiaza nu m-am mai uitat si gata ...tocmai cele de ananas nu mai sunt...asta e, astept saptamana viitoare, ca nu are rost sa comand acum doar pe cele de krill...pe o balta unde merg frecvent, am prins bine de tot la cele de ananas...

Sorin
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mai 23, 2018 10:14 pm
Localitate: Brasov

Re: momeli Utopia

Mesajde Sorin » Joi Apr 18, 2019 8:25 am

Eu am luat toata colectia, astazi imi ajung... :D , deh, pescar incepator... poate ne spune Catalin cu ce a prins la Doripesco la concurs. ;)
Fir intins!

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: momeli Utopia

Mesajde sorinhc » Vin Apr 19, 2019 11:04 am

Pam! Pam!

Arata foarte, foarte bine ! Astept sa merg si eu odata la peste :oops: :oops: :oops: :oops: .
utopia.jpg
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Sorin
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mai 23, 2018 10:14 pm
Localitate: Brasov

Re: momeli Utopia

Mesajde Sorin » Vin Apr 19, 2019 12:37 pm

Sunt foarte faine, pe cele dulci le-as manca si eu. :lol: :lol: :lol: .


Înapoi la “Magazinul FeederShop.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori