Concursuri la Chisinau si Szeged

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

Ionescu Marian
Mesaje: 112
Membru din: Dum Noi 16, 2014 11:21 am

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde Ionescu Marian » Lun Aug 10, 2015 1:34 pm

Deci suntem momentam urmatori:

Alin
Vasile
Catalin
Ionut(Cai)
mai avem nevoie de trei ca sa facem doua echipe si sa complectam cele 7 locuri din microbuz,amatori????
Din cate am inteles eu echipele sunt de 2 pescari + 1 rezerva ( Adica total 3 ) , nu cum spuneai tu ca trebuiesc 3 pescari + o rezerva ;) Ia mai citeste putin :D
citat " La competiție se admit doar echipe din 3 persoane, + 1 sportiv în rezervă, și antrenor."

deci ??? cum este ??

ps: ce m-as baga si eu ...dar nu stiu cum o sa fiu cu serviciul....

Stefan George
Mesaje: 178
Membru din: Dum Noi 16, 2014 8:42 pm
Localitate: Bucuresti/Popesti Leordeni

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde Stefan George » Lun Aug 10, 2015 3:32 pm

Pentru Szeged : George Stefan. Cand trebuie achitat? Pentru ca astazi si maine sunt la serviciu,doar miercuri si joi ss putea.

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde mrvily » Lun Aug 10, 2015 4:16 pm

Pai este in felul urmator 3 concurenti + o rezerva si +un antrenor. Antrenorul poate fi si jucator, adica echipa poate fi formata din minim 4 persoane.

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde mrvily » Lun Aug 10, 2015 4:19 pm

eu am propus plecarea din bucuresti joi noaptea cu sosire la Dancesti vineri dimineata, vineri antrenament(2,5 euro de persoana) sambata si duminica concurs si plecarea inapoi ori duminica seara dupa premiere ori luni dimineata. cazare la cort pe malul lacului( avem confirmarea ca se poate).daca suntem 7 mergem cu Megabebe daca nu 4 mergem cu masina mea cu o remorca sau cu o alta masina cu remorca.Astept parerile voastre.

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde mrvily » Lun Aug 10, 2015 4:22 pm

Domnu Filip dupa cum am vorbit la telefon pretul este pentru transport si cazarea soferului, atat la Chisinau cat si la Seghet adica atat 360 euro cat si 250 euro priveste doar transportul si cazarea soferului,bani care se impart la Nr de participanti.

Ionescu Marian
Mesaje: 112
Membru din: Dum Noi 16, 2014 11:21 am

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde Ionescu Marian » Lun Aug 10, 2015 4:38 pm

Initiez o lista de intentie pentru Moldova (echipa a doua :D )

1.Ionescu Marian
2.....
3.....
4....

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde mrvily » Lun Aug 10, 2015 5:21 pm

pot sa o iau pe Gina ca rezerva pentru o echipa si pentru cealalta sa fie Mega bebe el a zis ca e de acord deci avem nevoie de inca un om pentru o echipa.

bebe mega
Mesaje: 54
Membru din: Joi Ian 22, 2015 9:27 pm

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde bebe mega » Lun Aug 10, 2015 6:13 pm

Eu clar voi fi rezerva. Deci daca sunteti patru pescari, cu dna Gina si cu mine suntem 6 , adica 2 echipe.
Pretul afisat este per masina si se imparte la nr de participanti exclusiv soferul.Eu personal imi voi plati in schimb taxele aferente participarii la antrenamente si la concursul propriuzis.

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde mrvily » Mar Aug 11, 2015 3:33 pm

nu ai inteles Bebe trebuie sa fim 6 pescari cu tine si cu Gina 8 echipa este formata din 3 pescari si o rezerva.
Daca vine Ionescu si domnu Filip de la Pitesti suntem 6 pescari si 2 rezerve cat ar fi necesar dar inca nu am confirmarea lui ionescu ca vine sigur si nici a domnului Filip ca vine sigur. Mai asteptam, cert este ca eu trebuie sa anunt pana la sfarsitul luni echipa sau echipele cu componenta nominala si sa fac rezervarile pentru fui si larve, ca sa nu mai spun ca trebuie sa ne vedem sa stabilim strategia pe echipe si nada care o vom folosi.astept de la voi confirmarile de rigoare. au voi plati transportul si pentru Gina cu toate ca o iau doar ca sa ocupe un loc sa putem forma a doua echipa.
Vreau sa propuneti o zi de intalnire sa stabilim componenta echipelor care joaca efectic(cred ca pri tragere la sorti ar fi ideal) si strateguia cat si nada care o vom folosi.
Alin
Vasile
Catalin
Cai
Filip
Ionescu
astia ar trebui sa ne vedem si sa stabilim ce si cum.

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: Concursuri la Chisinau si Szeged

Mesajde mrvily » Mar Aug 11, 2015 3:40 pm

s-au pus ceva informatii si pe alte forumuri


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori