CUPA REGIUNILOR EDITIA I

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 523
Membru din: Joi Mar 27, 2014 1:46 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA REGIUNILOR EDITIA I

Mesajde admin » Mie Oct 26, 2016 6:13 pm

claudiu a cerut multumiri personale, am inteles daca mai apelez la el si daca ma mai serveste am sa postez pe toate forumurile de profil multumirile mele am sa deschid topicuri cu "Multumiri pentru ....."

Vasile, Catalin a sesizat mai bine. Iar eu nu am cerut nimic. Am sesizat ca se obisnuieste cel putin in sud sa se multumesca asa din 2 in 3 si am ridicat din sprancene. citeste ce am scris mai inainte.

bebe mega
Mesaje: 54
Membru din: Joi Ian 22, 2015 9:27 pm

Re: CUPA REGIUNILOR EDITIA I

Mesajde bebe mega » Mie Oct 26, 2016 6:42 pm

Mea Culpa! Intradevar nu l-am mentionat pe Vasile Mitrea in multumirile adresate desi le merita din plin. A fost o scapare dar scopul meu real nu era sa aduc elogii personale pentru gesturi ce tin de normalitate ci doar sa scot in evidenta o stare de fapt care nu ne onoreaza.

mrvily
Mesaje: 615
Membru din: Joi Apr 17, 2014 2:54 pm

Re: CUPA REGIUNILOR EDITIA I

Mesajde mrvily » Joi Oct 27, 2016 1:28 pm

Mea Culpa! Intradevar nu l-am mentionat pe Vasile Mitrea in multumirile adresate desi le merita din plin. A fost o scapare dar scopul meu real nu era sa aduc elogii personale pentru gesturi ce tin de normalitate ci doar sa scot in evidenta o stare de fapt care nu ne onoreaza.
Nu aveam si nu am nevoie de elogii doar sa nu te mai vaeti ca nu tea ajutat nimeni de parca ai fi un copil mic.Normal ar fi fost sa ai la tine tot ceti trebuia sa poti face o pana daca ti-ai luat buz. Daca erai undeva prin camp noaptea si nu trecea nimeni ce dracu faceai????Sa faci caterinca esti bun......

catalinAR
Mesaje: 116
Membru din: Joi Noi 06, 2014 7:59 pm

Re: CUPA REGIUNILOR EDITIA I

Mesajde catalinAR » Joi Oct 27, 2016 9:30 pm

După ale mele constatări personale, supraaditivarea nadei nu a facut diferenta. Aditivarea plus 'n' factori, posibil cu anumite variabile specifice sectorului, însă nu supraaditivarea ei.

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: CUPA REGIUNILOR EDITIA I

Mesajde ticairlandezu » Joi Noi 03, 2016 10:14 pm

Gata m-am "repatriat"...deja mie dor de voi.

catalinAR
Mesaje: 116
Membru din: Joi Noi 06, 2014 7:59 pm

Re: CUPA REGIUNILOR EDITIA I

Mesajde catalinAR » Joi Noi 03, 2016 10:56 pm

Gata m-am "repatriat"...deja mie dor de voi.
Nareaza si tu ceva constatari si concluzii....asa prin ochii unui babuscar :)


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori