Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

CISMAS
Mesaje: 630
Membru din: Dum Dec 21, 2014 7:54 am

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde CISMAS » Mie Feb 25, 2015 6:01 pm

Iepurele trebuie sa fie neaparat VUITTON ?

Avatar utilizator
Razvan Pop
Mesaje: 147
Membru din: Lun Noi 10, 2014 7:12 pm

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde Razvan Pop » Mie Feb 25, 2015 6:28 pm

Mi se pare normal sa tinem pe malul de pamant, pe cel cu cabana paznicilor riscam sa prindem peste. :)

Avatar utilizator
sirbu mihai
Mesaje: 456
Membru din: Joi Apr 17, 2014 9:39 pm
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde sirbu mihai » Mie Feb 25, 2015 6:43 pm

:lol: :lol: :lol:
Ai dreptate Răzvan. Ce dracu, stricam tradiția ?
CS APS

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde sorinhc » Mie Feb 25, 2015 6:45 pm

Am vb cu Dl. Visan , nu putem pescui pe malul cu Cabana paznicilor deoarece sunt locuri rezervate din mos stramosi ...
Desi nu particip si nu ar trebui sa ma intereseze pot sa postez decat ca: Ma abtin de la comanetarii :roll: pacat ! Un gest urat dupa parerea mea ! E un concurs si o derogare mergea (si mai mult veneau noaptea ca deobicei si prindeau) Oricum cand apa e rece doar acolo se prinde si e bataie pe loc. Acum sa auzim ca se si rezerva locurile pe baltuca aia. A ajuns baltuca de top.
Mi se pare normal sa tinem pe malul de pamant, pe cel cu cabana paznicilor riscam sa prindem peste. :)
Razvan ai mare dreptate ! Sti tu ce stii! Alte locuri nu merg pe apa rece acolo. Incercati cu Ttx simplu poate, poate :lol:

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde catalin232 » Mie Feb 25, 2015 7:00 pm

Sorine , cat timp Visan nu ne cere 1 leu pe balta si ne lasa sa ne facem de cap , iti dai seama ca nici eu nu am ce comenta. Ne-am folosit mereu de ocazia asta sa ne revedem dupa perioada de iarna si sa marcam noul sezon cu o teapa ( lampa) .. in felul asta poate se duce tot ghinionul de inca de la inceputul sezonului :) .

PS: Da tu de ce nu vii ?

CAI99
Mesaje: 246
Membru din: Dum Noi 09, 2014 10:42 am
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde CAI99 » Mie Feb 25, 2015 7:01 pm

SAL !!!Cred ca nu ii place sa piarda :lol: :lol: :lol: :lol: RESPECT !!!

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde sorinhc » Mie Feb 25, 2015 7:09 pm

Sorine , cat timp Visan nu ne cere 1 leu pe balta si ne lasa sa ne facem de cap , iti dai seama ca nici eu nu am ce comenta. Ne-am folosit mereu de ocazia asta sa ne revedem dupa perioada de iarna si sa marcam noul sezon cu o teapa ( lampa) .. in felul asta poate se duce tot ghinionul de inca de la inceputul sezonului :) .
Ai si tu dreptatea ta..... Nu uita ca "treaba" e cam reciproca, stii tu publicitatea ......
PS: Da tu de ce nu vii ?
:oops: :oops: :oops: Nu-s concursurile de mine :oops:
Cred ca nu ii place sa piarda :lol: :lol: :lol: :lol: RESPECT !!!
Aici chiar nu m-ai prins. La pierdut am experienta :lol: . Oricum bagam ttx-ul si popapu cu ... :lol: :lol: :lol: mergeam la Kamikaze :lol:

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde catalin232 » Mie Feb 25, 2015 7:18 pm

Sorine ... daca te face sa vii ... putem schimba numele... Miuta Carasu` Degerat ! :lol: :lol: :lol:

Hai ma omule , acum sincer .. ce Doamne iarta-ma ti se pare a concurs la ce mergem noi sa facem acolo ? :)) Adevaratul concurs ar fi sa obligi pe toti sa stea pe scaun si 5 5 ore sa nu scoata un sunet :D Sa vezi atunci cum li se innoada lacrimile sub barba de necaz :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
mihaiboaca
Mesaje: 158
Membru din: Joi Noi 06, 2014 12:39 pm

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde mihaiboaca » Mie Feb 25, 2015 7:47 pm

Mai avem un dependent care ne insoteste pe nume Tudor Mihailescu.

Mihai Boaca

Avatar utilizator
Razvan Pop
Mesaje: 147
Membru din: Lun Noi 10, 2014 7:12 pm

Re: Cupa Carasu` Degerat editia 2015 Fundulea2

Mesajde Razvan Pop » Joi Feb 26, 2015 6:41 pm

Maine toata lumea la antrenament :))


Sent from my iPhone using Tapatalk


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 26 vizitatori