Functionalitate forum

Va puteti implica activ in crearea unei comunitati puternice prin sfaturi, recomandari, propuneri sau critici constructive

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Functionalitate forum

Mesajde sorinhc » Mie Noi 23, 2016 8:52 am

de vreun an au impus regula asta.
Oare de ce ?
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
Tiby Baschet
Mesaje: 586
Membru din: Dum Oct 19, 2014 10:35 am
Localitate: Giurgiu
Contact:

Re: Functionalitate forum

Mesajde Tiby Baschet » Mie Noi 23, 2016 9:27 am

Mi s-ar parea corect avertizarea userilor care pun anunturile incomplete sau in urma sesizarilor sa fie sters complet anuntul. Si mai ales BANAREA teparilor/escrocilor facand public numele lor complet, adresa si nr de telefon sa nu pateasca si altcineva asa ceva.

Iar cu localitatea la profil sunt de acord, este obligatoriu.

Sanatate

Avatar utilizator
Cristi Chiritoi
Mesaje: 32
Membru din: Vin Ian 19, 2018 9:38 am
Localitate: Iasi

Re: Functionalitate forum

Mesajde Cristi Chiritoi » Vin Ian 19, 2018 12:57 pm

Se pot activa optiunile :
SUBIECTE ACTIVE
MESAJE PROPRII ?
Moldavian Fishing Club - MFC

Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 523
Membru din: Joi Mar 27, 2014 1:46 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Functionalitate forum

Mesajde admin » Mar Feb 06, 2018 12:00 pm

Salut , nu imi e clar ce inseamna "subiecte active". Am dat oricum enable pe toate sectiunile sa poti vedea topicuri doar din ultimile 7 zile etc.

daca e vorba doar de topicuri pe care s-a scris acestea apar colorat fata de cele citite care sunt gri. Sper sa fie ok.

MESAJE PROPRII :
In coltul din dreapta sus, cand esti logat dai click pe numele tau de utilizator " user control panel" si in tabul de overview ai " Show your posts"

Multumesc de feedback!


Înapoi la “Propunerile voastre”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator