CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde catalin232 » Joi Ian 07, 2016 3:13 pm

Aoleu :D Ne-a lovit rau iarna vad :D o dam in filosofie .

Daca nu avem loc facem noi un concurs si gata :D

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde Besliu aka Copilu » Joi Ian 07, 2016 3:33 pm

Cu toate ca sunt pe lista de asteptare vreau sa fiu fairplay si sa sustin ideea lui Mihai Boaca de a lasa 5 zile celor 40 inscrisi sa achite taxa de participare si dc mai raman locuri sa achite cei din lista de asteptare. Mi se pare cea mai corecta varianta asta !
Cu respect , Marian !

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde krpone » Joi Ian 07, 2016 5:33 pm

Cu toate ca sunt pe lista de asteptare vreau sa fiu fairplay si sa sustin ideea lui Mihai Boaca de a lasa 5 zile celor 40 inscrisi sa achite taxa de participare si dc mai raman locuri sa achite cei din lista de asteptare. Mi se pare cea mai corecta varianta asta !
Si eu astept sa vad raspunsul acestei variante...
Carp Sorin

Avatar utilizator
mihaiboaca
Mesaje: 158
Membru din: Joi Noi 06, 2014 12:39 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde mihaiboaca » Joi Ian 07, 2016 5:39 pm

Aoleu :D Ne-a lovit rau iarna vad :D o dam in filosofie .

Daca nu avem loc facem noi un concurs si gata :D
Cata noi filozofam si altii platesc. Avem deja un inscris/platitor.

Mihai Boaca

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde catalin232 » Joi Ian 07, 2016 6:01 pm

Pai da mai Mihai , dar se face atata caz de zici ca se sfarseste lumea . Eu vad treaba mai relaxat ....

Or sa mai fie concursuri pe locatia respectiva , asa ca in mod cert vei/vom avea sansa de a ne intrece acolo

Diaconita NU este un tepar obscur, este om serios si de incredere. Indiferent ce s-ar intampla , banii ii primesti inapoi daca ai achitat si din varii motive nu ai apucat loc.

Asa ca situatia nu este nici pe departe atat de dramatica. Unde mai pui ca din ce vad in liste , sunt o groaza de baieti din Moldova care vor sa pescuiasca pe Polcesti. Noi avem luxul de a-l avea aproape , asa ca , cel putin din punctul meu de vedere , mai corect ar fi sa ocupe la sigur locurile cu moldoveni si ce ramane sa completeze.

Eu din motivele expuse mai sus am zis ca suntem la ora de filosofie .. moralitate , imoralitate .. corect sau nu etc... cand tragi linie ramai cu certitudinile astea :

1. O sa mai fie ocazii de a participa la concurs pe Polcesti
2. Banii daca ii dai si nu prinzi loc , ii vei primi in mod cert inapoi .

Este perfect adevarat ca anul trecut ne-am simtit extrem de bine in compania lor si sunt oameni pe care iti doresti sa ii reantalnesti , dar daca asta nu va fi posibil .. ghinion... Dar si aici exista o luminita la capatul tunelului ... nu ne opreste nimeni sa mergem sa spectam si sa chefuim o noapte cu ei acolo ;) . Nu cred ca are sa ii deranjeze :D

Avatar utilizator
RazvanFeeder
Mesaje: 898
Membru din: Vin Noi 07, 2014 1:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde RazvanFeeder » Joi Ian 07, 2016 7:16 pm

iar noi ca ne-am inscris stiind doar cat e taxa , fara sa ne intereseze premiile si masa, oare nu pentru interesul nostru ne-am inscris? unii ne inscriem pentru ca ne dorim sa participam la concursuri, daca si ajungem sa invatam ceva sau sa urcam pe podium cu atat mai bine.problema asta cu lista de inscrisi si cu lista de asteptare facute doar asa de florile marului a fost si anul trecut si ''numai '' la concursul vostru.daca asa vi se pare normal nu aveti decat sa faceti o ''braila'' intre voi.personal ma retrag,la fel ca si anul trecut .deci..fara Manaila Florentin pe lista.sa o tineti tot asa, ca o sa va mutati numai voi din Moldova la Sarulesti.
Da ce mah, tu nu esti moldovean? :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
APS Feeder Club

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde krpone » Joi Ian 07, 2016 7:27 pm

Braila nu face parte din acest tinut... Incepe de la Galati .. ;) sa ma corectati daca gresesc dar asa stiu de o viata :D
Carp Sorin

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde catalin232 » Joi Ian 07, 2016 7:29 pm

Braila nu face parte din acest tinut... Incepe de la Galati .. ;) sa ma corectati daca gresesc dar asa stiu de o viata :D

Avand in vedere ca eu am Braileanca , iti pot confirma ca asa este ( altfel am facaletul pe ceafa) . Brailenii sunt " regateni" :roll:

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde krpone » Joi Ian 07, 2016 7:33 pm

Din tot ce am citit in toate forumurile observ ca lista nu trebuia numerotata, nu trebuia delimitata la 40 si nu trebuia facuta lista suplimentara , din moment ce poate plati cash oricine din afara acestor liste, dar si faptul ca nu ai cum sa verifici daca se accepta plati preferentiale ... Trebuia doar anuntat concursul si contul
... E doar o parere
Carp Sorin

diaconitapetru
Mesaje: 86
Membru din: Lun Noi 10, 2014 11:19 am

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde diaconitapetru » Joi Ian 07, 2016 8:03 pm

Intreb inca o data - cum se face departajarea in cazul in care platesc toti in aceeasi zi avand in vedere cele expuse mai devreme?
Si legat de cei care platesc cash fata de cei care platesc prin OP cum facem departajare?
Un coleg plateste cash la 8 dimineata iar eu pot efectua plata noaptea la 1 prin instrumentele de plata puse la dispozitie de banca DAR din banca pleaca la 9 dimineata iar in banca beneficiara in cel mai fericit caz ajunge la 10-10:15.
Stiu ca e greu sa se untample dar daca se intampla cum se face?




Mihai Boaca
banca face platile in ordinea solicitarilor.....tu dacai ai platit la 1 noaptea ,la 9 vei fi primul....oricum noi verificam de pe telefon contul


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 38 vizitatori