CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

luciano
Mesaje: 41
Membru din: Joi Ian 07, 2016 7:55 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde luciano » Joi Ian 07, 2016 8:05 pm

Sal !!! Ma baieti uite cum vad eu lucrurile primi care vor platii cei din Moldova cash dupe care pleava se va certa, mie nu îmi miroase bine, se putea pune o data limita pentru cei din lista principala si dupa aceea dat drumu la lista de asteptare. Eu unu asa vad lucrurile. Dar mai este si a treia varianta, va convine asa sau nu punct si a-r fi mare păcat. Pentru ce mai faci liste daca nu se respecta doar sa se vada daca exista un interes pentru acel concurs. Respect !!!
Eu ca organizator vad lucrurile altfel,in momentul in care am anuntat premiile ,nada ,2 mese nu crezi ca as fi direct interesat de cine plateste primul?, pentru a onara cele promise....
iar noi ca ne-am inscris stiind doar cat e taxa , fara sa ne intereseze premiile si masa, oare nu pentru interesul nostru ne-am inscris? unii ne inscriem pentru ca ne dorim sa participam la concursuri, daca si ajungem sa invatam ceva sau sa urcam pe podium cu atat mai bine.problema asta cu lista de inscrisi si cu lista de asteptare facute doar asa de florile marului a fost si anul trecut si ''numai '' la concursul vostru.daca asa vi se pare normal nu aveti decat sa faceti o ''braila'' intre voi.personal ma retrag,la fel ca si anul trecut .deci..fara Manaila Florentin pe lista.sa o tineti tot asa, ca o sa va mutati numai voi din Moldova la Sarulesti.
Vad ca cei ce au fost "suparaciosi" anul trecut sunt consistenti si anul asta.......
Cei din Moldova nu au voie sa invete???
Credeti ca toti au timp sa stea pe forumuri in fiecare zi cum stati dvs?
Credeti ca daca erati in locul nostru nu faceati la fel?

diaconitapetru
Mesaje: 86
Membru din: Lun Noi 10, 2014 11:19 am

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde diaconitapetru » Joi Ian 07, 2016 8:06 pm

Cu toate ca sunt pe lista de asteptare vreau sa fiu fairplay si sa sustin ideea lui Mihai Boaca de a lasa 5 zile celor 40 inscrisi sa achite taxa de participare si dc mai raman locuri sa achite cei din lista de asteptare. Mi se pare cea mai corecta varianta asta !
O sa respectam si aceasta dorinta ;5 zile de la afisarea contului au prioritate primii 40 dupa care toata lumea

luciano
Mesaje: 41
Membru din: Joi Ian 07, 2016 7:55 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde luciano » Joi Ian 07, 2016 8:08 pm

Sunt pe prima lista macar 10 persoane care pot plati cash......de ce trebuie sa plateasca prin banca?
....e o mare conspiratie a Moldovenilor impotriva tuturor!!!

luciano
Mesaje: 41
Membru din: Joi Ian 07, 2016 7:55 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde luciano » Joi Ian 07, 2016 8:52 pm

:lol:

CAI99
Mesaje: 246
Membru din: Dum Noi 09, 2014 10:42 am
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde CAI99 » Joi Ian 07, 2016 10:38 pm

Sal !!! Mai oameni buni dar nu e cu supărare asteptam contu.Respect !!!

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde ticairlandezu » Vin Ian 08, 2016 12:39 am

Mah, numa sa nu mi-l maltratati pe Diaconita :o ...ce dreaq, barbati suntem ;) ...s'apoi daca mi-l chinuiti!!! cine va raspunde in fata organelor abilitate,la controlul preconizat care se va desfasura la fata locului ;) ...deci ATENTIE!!! sa aveti la voi bonuri fiscale,dreacu, lacu...tot ce trebuie ;) ....ca anul asta se pare ca nu mai scapa :lol: :lol: :mrgreen:

Stefan George
Mesaje: 178
Membru din: Dum Noi 16, 2014 8:42 pm
Localitate: Bucuresti/Popesti Leordeni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde Stefan George » Vin Ian 08, 2016 8:52 am

Sunt pe prima lista macar 10 persoane care pot plati cash......de ce trebuie sa plateasca prin banca?
....e o mare conspiratie a Moldovenilor impotriva tuturor!!!
:lol: Buna asta! :lol:

bebe mega
Mesaje: 54
Membru din: Joi Ian 22, 2015 9:27 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde bebe mega » Sâm Ian 09, 2016 1:53 pm

Cu respect va rog sa lasam polemica pentru recursul etapei sau pentru alte subiecte ce aprind spiritele acum ,iarna , cind forumul tine locul baltii. Astept informatii concrete despre cont si modalitati de plata. Sper ca toti cei ce isi doresc sa participe sa aiba aceasta sansa. Organizatorului,fara a incerca sa fac pe lupul moralist , i-as recomanda sa ia intotdeauna in calcul atit o prezenta masiva cit si o posibila lipsa de interes atunci cind organizeaza o competitie open. In ambele situatii o buna organizare inseamna in primul rind Respect pentru participanti si onoare pentru initiatori.
Cu speranta unei revederi rapide si placute :D !

luciano
Mesaje: 41
Membru din: Joi Ian 07, 2016 7:55 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde luciano » Sâm Ian 09, 2016 9:08 pm

Ca bine le mai spui dl. Mega sau dl. Bebe..........la vb sunteti asi........ astept si eu ca si un lup moralist ce sunt sa vad cati vor plati in astea 5 zile....... Nu de altceva dar anul trecut au fost 30 de locuri si tot asa o lista(cei drept nu asa mare) si pana la urma tau fost 27 de participanti......

bebe mega
Mesaje: 54
Membru din: Joi Ian 22, 2015 9:27 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde bebe mega » Dum Ian 10, 2016 9:46 am

Iar p :twisted: olemizam!Contul....unde e contul??? si dupa aceea mai vorbim,cat despre dilema care te macina cu dl. Mega sau dl. Bebe cel mai simplu ar fi Bebe :D


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 36 vizitatori