CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Competiția vârfurilor colorate

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde catalin232 » Joi Ian 07, 2016 12:56 pm

Aceeasi intrebare o adresez si aici- cum faceti deparatajarea intre concurenti daca toti platesc in aceeasi zi?

Mihai Boaca
Nu cred ca o sa fie cazul , dar este usor sa faci si departajarea asta . Iei extrasul de cont si vezi ordinea in care ti-au intrat banii . Tragi linie sub a 40-a persoana si returnezi celor ramasi :)

Avatar utilizator
mihaiboaca
Mesaje: 158
Membru din: Joi Noi 06, 2014 12:39 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde mihaiboaca » Joi Ian 07, 2016 1:02 pm

E complicat ptr ca unii poate au cont la banca respectiva, unii depun direct pe ghiseu si altii platesc din alte banci. Cei din urma au o interziere ai de 24ore.
Deci cum faci departajarea?

Mihai Boaca

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde catalin232 » Joi Ian 07, 2016 1:06 pm

E complicat ptr ca unii poate au cont la banca respectiva, unii depun direct pe ghiseu si altii platesc din alte banci. Cei din urma au o interziere ai de 24ore.
Deci cum faci departajarea?

Mihai Boaca
Lasa ca nici viata nu e dreapta. Singura constanta daca vrei, este extrasul de cont unde poti vedea cand au intrat banii. E treaba ta daca ii trimiti din alta banca , cat timp fac pe traseu etc .... Ia plateste tu azi si o sa vezi ca apuci loc :) . Dar nimeni nu plateste cu 3 luni in avans :) o sa fie omor mai aproape de concurs . Oricum , stii bine ca astea sunt inscrierile de iarna.. Pe vremea asta , anul trecut la Cupa Trabucco erau 76 de persoane :) la concurs au ajuns vreo 39 ;)

CAI99
Mesaje: 246
Membru din: Dum Noi 09, 2014 10:42 am
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde CAI99 » Joi Ian 07, 2016 1:09 pm

Sal !!! Ma baieti uite cum vad eu lucrurile primi care vor platii cei din Moldova cash dupe care pleava se va certa, mie nu îmi miroase bine, se putea pune o data limita pentru cei din lista principala si dupa aceea dat drumu la lista de asteptare. Eu unu asa vad lucrurile. Dar mai este si a treia varianta, va convine asa sau nu punct si a-r fi mare păcat. Pentru ce mai faci liste daca nu se respecta doar sa se vada daca exista un interes pentru acel concurs. Respect !!!

diaconitapetru
Mesaje: 86
Membru din: Lun Noi 10, 2014 11:19 am

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde diaconitapetru » Joi Ian 07, 2016 1:27 pm

E complicat ptr ca unii poate au cont la banca respectiva, unii depun direct pe ghiseu si altii platesc din alte banci. Cei din urma au o interziere ai de 24ore.
Deci cum faci departajarea?

Mihai Boaca
Lasa ca nici viata nu e dreapta. Singura constanta daca vrei, este extrasul de cont unde poti vedea cand au intrat banii. E treaba ta daca ii trimiti din alta banca , cat timp fac pe traseu etc .... Ia plateste tu azi si o sa vezi ca apuci loc :) . Dar nimeni nu plateste cu 3 luni in avans :) o sa fie omor mai aproape de concurs . Oricum , stii bine ca astea sunt inscrierile de iarna.. Pe vremea asta , anul trecut la Cupa Trabucco erau 76 de persoane :) la concurs au ajuns vreo 39 ;)
eu personal am patit-o la multe concursuri organizate de mine sau inscris buluc dar la concurs .....c-am jumatate

Avatar utilizator
mihaiboaca
Mesaje: 158
Membru din: Joi Noi 06, 2014 12:39 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde mihaiboaca » Joi Ian 07, 2016 1:33 pm

E complicat ptr ca unii poate au cont la banca respectiva, unii depun direct pe ghiseu si altii platesc din alte banci. Cei din urma au o interziere ai de 24ore.
Deci cum faci departajarea?

Mihai Boaca
Lasa ca nici viata nu e dreapta. Singura constanta daca vrei, este extrasul de cont unde poti vedea cand au intrat banii. E treaba ta daca ii trimiti din alta banca , cat timp fac pe traseu etc .... Ia plateste tu azi si o sa vezi ca apuci loc :) . Dar nimeni nu plateste cu 3 luni in avans :) o sa fie omor mai aproape de concurs . Oricum , stii bine ca astea sunt inscrierile de iarna.. Pe vremea asta , anul trecut la Cupa Trabucco erau 76 de persoane :) la concurs au ajuns vreo 39 ;)
eu personal am patit-o la multe concursuri organizate de mine sau inscris buluc dar la concurs .....c-am jumatate
Nu contest ca nu se intampla dar daca aveati de gand sa faceti asa nu faceati lista de asteptare.
Parerea mea este ca daca tot s-a mers pe tipul asta de lista sa fie si ptr plata la fel. Macar 5 zile.
Am zis parerea mea.

Mihai Boaca

diaconitapetru
Mesaje: 86
Membru din: Lun Noi 10, 2014 11:19 am

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde diaconitapetru » Joi Ian 07, 2016 1:38 pm

Sal !!! Ma baieti uite cum vad eu lucrurile primi care vor platii cei din Moldova cash dupe care pleava se va certa, mie nu îmi miroase bine, se putea pune o data limita pentru cei din lista principala si dupa aceea dat drumu la lista de asteptare. Eu unu asa vad lucrurile. Dar mai este si a treia varianta, va convine asa sau nu punct si a-r fi mare păcat. Pentru ce mai faci liste daca nu se respecta doar sa se vada daca exista un interes pentru acel concurs. Respect !!!
Eu ca organizator vad lucrurile altfel,in momentul in care am anuntat premiile ,nada ,2 mese nu crezi ca as fi direct interesat de cine plateste primul?, pentru a onara cele promise....

CAI99
Mesaje: 246
Membru din: Dum Noi 09, 2014 10:42 am
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde CAI99 » Joi Ian 07, 2016 2:10 pm

Sal !!! Petru uiti ca si anu trecut au fost discutii asemănătoare cu lista de asteptare???? Dar na fie cum zici sa dea Domnul sa fim cat mai multi la final ca asa e frumos . Respect !!!

manaila florentin
Mesaje: 82
Membru din: Joi Noi 06, 2014 9:18 pm
Localitate: Braila
Contact:

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde manaila florentin » Joi Ian 07, 2016 2:50 pm

Sal !!! Ma baieti uite cum vad eu lucrurile primi care vor platii cei din Moldova cash dupe care pleava se va certa, mie nu îmi miroase bine, se putea pune o data limita pentru cei din lista principala si dupa aceea dat drumu la lista de asteptare. Eu unu asa vad lucrurile. Dar mai este si a treia varianta, va convine asa sau nu punct si a-r fi mare păcat. Pentru ce mai faci liste daca nu se respecta doar sa se vada daca exista un interes pentru acel concurs. Respect !!!
Eu ca organizator vad lucrurile altfel,in momentul in care am anuntat premiile ,nada ,2 mese nu crezi ca as fi direct interesat de cine plateste primul?, pentru a onara cele promise....
iar noi ca ne-am inscris stiind doar cat e taxa , fara sa ne intereseze premiile si masa, oare nu pentru interesul nostru ne-am inscris? unii ne inscriem pentru ca ne dorim sa participam la concursuri, daca si ajungem sa invatam ceva sau sa urcam pe podium cu atat mai bine.problema asta cu lista de inscrisi si cu lista de asteptare facute doar asa de florile marului a fost si anul trecut si ''numai '' la concursul vostru.daca asa vi se pare normal nu aveti decat sa faceti o ''braila'' intre voi.personal ma retrag,la fel ca si anul trecut .deci..fara Manaila Florentin pe lista.sa o tineti tot asa, ca o sa va mutati numai voi din Moldova la Sarulesti.

Avatar utilizator
mihaiboaca
Mesaje: 158
Membru din: Joi Noi 06, 2014 12:39 pm

Re: CUPA GREEN BAITS LA FEEDER SARULESTI 2016

Mesajde mihaiboaca » Joi Ian 07, 2016 3:09 pm

Intreb inca o data - cum se face departajarea in cazul in care platesc toti in aceeasi zi avand in vedere cele expuse mai devreme?
Si legat de cei care platesc cash fata de cei care platesc prin OP cum facem departajare?
Un coleg plateste cash la 8 dimineata iar eu pot efectua plata noaptea la 1 prin instrumentele de plata puse la dispozitie de banca DAR din banca pleaca la 9 dimineata iar in banca beneficiara in cel mai fericit caz ajunge la 10-10:15.
Stiu ca e greu sa se untample dar daca se intampla cum se face?




Mihai Boaca


Înapoi la “Concursuri de pescuit la feeder - din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 49 vizitatori